Wiedza Twoja i Twoich pracowników jest podstawą!

Nie bój się, że nie wiesz! Bądź świadom swoich niekompetencji, zdobądź wiedzę oraz zdobądź nowe umiejętności, 
a będziesz silniejszy i nic Cię już nie zaskoczy!

Procedury, wytyczne, instrukcje, odpowiedni sprzęt i technologiczne zabezpieczenia to czasem za mało – podczas 95% cyberataków zawodzi po prostu czynnik ludzki. Dlatego tak ważna jest edukacja i uświadamianie!

My to rozumiemy i prężnie prowadzimy szkolenia z szeroko rozumianego cyberbezpieczeństwa, dla tych, którzy się znają i dla tych nieświadomych zagrożeń: dla kadry zarządzającej, jak i pozostałych pracowników, dla technicznych i tych wcale.

Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy, operować branżową nomenklaturą czy żargonem. Przedstawimy to w sposób przystępny dla każdego!

 

Określ grupę docelową, a my:

– dopasujemy program szkolenia skrojony dla Twojej organizacji,

– zbadamy poziom wiedzy i niewiedzy przeprowadzając badania ankietowe, by uświadomić Tobie i Twoim pracownikom, że wszyscy z nas są łakomym kąskiem ataków hakerskich,

– przeprowadzimy krótkie testy phishingowe na losowo wybranych odbiorcach,

– przeprowadzimy test wiedzy, ewaluację szkolenia i przygotujemy raport.

cel szkolenia?

Szkolenia mają na celu podniesienie świadomości uczestnika za pomocą prezentowanych przykładów. Przekazanie w jasny sposób wiedzy teoretycznej i licznych przykładów zagrożeń spowoduje pobudzenie wyobraźni, a co za tym idzie zwiększy czujność i ostrożność.

W czasie szkoleń poruszamy realne problemy, z którymi styka się użytkownik, a każdy aspekt jest szeroko poparty przykładami.

DLA KOGO?

Szkolenia dedykowane są dla klientów biznesowych i instytucjonalnych, włączając w to MŚP, duże przedsiębiorstwa i sektor publiczny mogą się odbywać stacjonarnie, na zamówienie Klienta, w miejscu przez niego wyznaczonym lub w naszej Siedzibie, jak również w formie online.

jak szkolimy?

Szkolenia prowadzimy w formule otwartej i zamkniętej. Szkolenia jednodniowe trwają ok. 6-8h. Dysponujemy potencjałem dydaktycznym i zapleczem technicznym (mobilna pracownia komputerowa). 

Kto poProwadzi szkolenia?

IMG_6929111

ADRIAN KAMIZELA

Trener pracujący w Akademii BB, z wykształcenia inżynier sieci komputerowych i bezpieczeństwa systemów komputerowych. Posiada szerokie doświadczenie w branży IT, na co dzień pracuje przy wdrożeniach technologii UTM i rozwiązywaniu problemów sieciowych naszych Klientów.

Potwierdzeniem jego fachowej wiedzy i praktycznych umiejętności są certyfikaty m. in.  certyfikat Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg normy PN-EN ISO/IEC 27001, certyfikat Network Security Professional NSE 4.

skorzystaj ze szkolenia
i zapewnij BEZPIECZeństwo swojej firmy

ZWOLNIENIE Z VAT

Niektóre szkolenia mogą być zwolnione z podatku VAT. Stosuje się to w przypadku kształcenia zawodowego. Zapytaj o szczegóły swojego opiekuna handlowego oraz wypełnij oświadczenie.

jesteś zainteresowany ofertą ?

Jeśli masz dodatkowe pytania 
lub chcesz zapoznać się z naszą ofertą handlową
zapraszamy do kontaktu z
opiekunami handlowymi

PRZYKŁADOWY PROGRAM SZKOLENIA

ZAPOZNAJ SIĘ Z PRZYKŁADOWYMI TEMATAMI SZKOLEŃ!

Skontaktuj się z nami,
a my dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

skorzystaj ze szkolenia i zapewnij BEZPIECZeństwo swojej firmy

ZWOLNIENIE Z VAT

Niektóre szkolenia mogą być zwolnione z podatku VAT. Stosuje się to w przypadku kształcenia zawodowego. Zapytaj o szczegóły swojego opiekuna handlowego oraz wypełnij oświadczenie.

Skontaktuj się z nami,
a my dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.