Witamy w Akademii BB

STAWIAMY NA ROZWÓJ PASJI, KOMPETENCJI ORAZ WYMIANĘ WIEDZY !

Sprawdź terminy i tematykę szkoleń !

Rynek IT security rozwija się szybciej niż kiedykolwiek.  Ewidentnie zmiany technologiczne, które do tej pory były planowane na najbliższe lata nabrały rozpędu. Wymuszone przez pandemię, przyspieszone przejście firm do modelu cyfrowego bez odpowiedniego przygotowania, sprzyja z kolei nadużyciom ze strony cyberprzestępców. Dlatego wdrożenie w firmach zarówno z części komercyjnej, jak i państwowej odpowiednich narzędzi i rozwiązań zmniejszających prawdopodobieństwo i znacząco redukujących skutki ataku hakerskiego jest dzisiaj priorytetem.

Kluczowy jest rozwój umiejętności praktycznych specjalistów sektora IT, przed którymi stoją coraz większe wyzwania. To właśnie oni muszą dostosować infrastrukturę IT, wdrożyć rozwiązania skrojone na miarę z uwzględnieniem potrzeb danego przedsiębiorstwa, a szczególnie potrzeb ochrony rozproszonej i zdalnej siły roboczej.

Nie wolno nam również zapomnieć, że czynnik ludzki jest główną przyczyną zagrożeń cyberatakami, dlatego ważne jest podnoszenie elementarnej wiedzy o bezpieczeństwie informatycznym wszystkich pracowników organizacji.

 

NASZĄ ODPOWIEDZIĄ NA TE POTRZEBY JEST AKADEMIA BB!

W ramach Akademii prowadzimy: 

– jednodniowe szkolenia produktowe dla specjalistów IT,

– kilkudniowe warsztaty produktowe dla specjalistów IT,

– szkolenia z szeroko rozumianego cyberbezpieczeństwa dla pracowników i kadry zarządzającej,

– konferencje.

Szkolenia prowadzone w ramach Akademii BB prowadzone są przez inżynierów - praktyków, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat technologii i rynku IT zdobytą przy wielu projektach przedwdrożeniowych, wdrożeniowych, serwisowych i informatycznych.

zapoznaj siĘ z tematyką naszych szkoleń!

Nie odnaleziono wydarzeń!


preferujesz szkolenia indywidualne ?

Zależy nam na tym, aby podnosząc swoją wiedzę, czułeś się komfortowo. |
Jeśli tego potrzebujesz, daj nam znać, a my przeprowadzimy szkolenie indywidualne w siedzibie Twojej firmy.

ZWOLNIENIE Z VAT

Niektóre szkolenia mogą być zwolnione z podatku VAT. Stosuje się to w przypadku kształcenia zawodowego. 
Zapytaj o szczegóły swojego opiekuna handlowego oraz wypełnij oświadczenie.

CO NAS WYRÓŻNIA?

cO O NAS MÓWIĄ?

Szkolenie zostało dopasowane i zrealizowane z naszymi potrzebami. Dobór narzędzi i sprzętu wykorzystywanych podczas treningu spełniał nasze oczekiwania, a otrzymane materiały szkoleniowe zostały wysoko ocenione (...)
Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Zarówno strona merytoryczna szkolenia jak i organizacyjna była na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy mieli zagwarantowane indywidualne, specjalistycznie wyposażone stanowiska szkoleniowe, przeznaczone do rozwiązywania ćwiczeń w szeroki, zakresie tematycznym, co pozwoliło nabyć wiele umiejętności praktycznych (...)
Podczas dni szkoleniowych przekazano praktyczną wiedzę, która pozwoli wykonywać na co dzień zadania związane z zarządzaniem urządzeniami FORTINET (...)
Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny zagwarantowały bardzo wysoki poziom usługi. Mocną stroną szkolenia była ogromna wiedza praktyczna prowadzących, merytoryczne podejście do zagadnień oraz zaplecze dydaktyczne (...)
Szkolenie było dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań, a doskonały, niestandardowy sposób promowania treści oraz dostęp do zaplecza technicznego, świadczy o profesjonalizmie dydaktycznym (...)
Plusem była możliwość aktywnej pracy na własnym sprzęcie szkoleniowym umożliwiającym przeprowadzenie ćwiczeń praktycznych, co ma bezpośrednie przełożenie na wzrost umiejętności wykorzystywanych w pracy zawodowej (...)
Bardzo dobry kontakt z trenerem, możliwość pełnej interakcji oraz ćwiczenia praktyczne sprawiły, że przyswojenie wiedzy i umiejętności okazało się wysoce efektywne (...)
Nasi pracownicy byli usatysfakcjonowani poziomem merytorycznym szkolenia. Bardzo dobry kontakt z trenerem, możliwość pełnej interakcji oraz ćwiczenia praktyczne sprawiły, że przyswojenie wiedzy i umiejętności okazało się wysoce efektywne.
Firma B&B wywiązała się z ustalonych wcześniej założeń w sposób profesjonalny. Projekt szkolenio9wy został przygotowany na wysokim poziomie ze strony merytorycznej i praktycznej. Uczestnicy wysoko ocenili także doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności prowadzącego (...)
Previous slide
Next slide

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEJ SIECI!
POSTAW NA ROZWÓJ