KONTAKT

B&B Jacek Baron
ul. Walentego Roździeńskiego 2A
41-946 Piekary Śląskie
NIP: 4980171065
REGON: 243143493
Nr konta bankowego:
ING Bank Śląski SA 13 1050 1621 1000 0091 3112 0371

 

zespół b&b

Jesteśmy ekipą specjalistów, którzy czerpią wielką satysfakcję ze swojej pracy.
Zarażamy energią i pozytywnym podejściem.
STAWIAMY NA rozwój i wymianĘ wiedzy.

Jacek Baron

JACEK BARON

Founder & Owner
jacek.baron(at)b-and-b.pl
tel. +48-500-413-313

Głowa naszej rodziny.

Przykład łączenia pasji z pracą zawodową – od kilkunastu lat związany z narzędziami podnoszącymi poziom bezpieczeństwa firm. Nagradza, rozdaje zadania, wymaga i chciałoby się napisać, że karze, ale takie działania nie leżą w jego naturze. Ciągle ma nowe wizje, zawsze gotowe rozwiązania. Nie można go zatrzymać bo jak sam mawia – „nie wystarczy być dobrym- trzeba być najlepszym”. Wierzy w perfekcjonizm jako nieustający proces, który pozwala doskonalić umiejętności i odkrywać nowe predyspozycje.

dział handlowy:

MICHAŁ DRÓŻDŻ

MICHAŁ DRÓŻDŻ

Specjalista ds. handlowych
michal.drozdz(at)b-and-b.pl
tel. +48-728-539-366

Ma wiedzę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa IT i lata doświadczeń w branży.

W kontakcie z klientami czuje się doskonale. Ceni szczerość, partnerskie relacje i podejmowanie wyzwań, woli „kawę na ławę’’ niż „zamiatanie pod dywan”. Zawsze daje z siebie 200%. Gdyby nie potrzeba snu, Michał osiągnęłaby rekord w ilości przepracowanych godzin – robiłby przerwy tylko na papierosa.

KAMIL AMBROZIAK

KAMIL AMBROZIAK

Specjalista ds. handlowych
kamil.ambroziak(at)b-and-b.pl
tel. +48-504-359-625

Ma wiedzę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa IT i lata doświadczeń w branży.

Mistrz rozmów bez emocji w nadmiarze. Choć nie daje tego po sobie poznać, jest zawsze bardzo zaangażowany i przejęty tym, co robi. Nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi, a o największych kryzysach mówi z takim opanowaniem, jakby mówił o porannej kawie. Nazywany największym ogarniaczem najbardziej zawiłych zamówień odstresowuje się nucąc pod nosem o Bella Ciao, Bella Ciao …

MONIKA WAWRZYŃCZAK

MONIKA WAWRZYŃCZAK

Specjalista ds. handlowych
monika.wawrzynczak(at)b-and-b.pl
tel. +48-605-111-229

Wsparła nasz Dział Sprzedaży w doradzaniu Klientom najlepszych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem IT.

Pełna zapału i otwarta na nowe wyzwania. Na co dzień w pracy lubi mieć wszystko zaplanowane, a na spotkania zawsze przychodzi przed czasem. Jak sama mówi ” ambicja i szpilki zawsze muszą być wysokie”. Uśmiecha się non stop i to tak szeroko, że prawdopodobnie nic wtedy nie widzi 🙂 Lubi być aktywna, więc chętnie podejmuje sportowe wyzwania, a jej towarzyszką dnia codziennego jest rakieta do squasha.

Tomasz stachyra

Specjalista ds. handlowych
tomasz.stachyra(at)b-and-b.pl
tel. +48-517-276-300

Od lat zajmuje się sprzedażą rozwiązań z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. 

Niedawno dołączył do naszego zespołu, który wyrabia 200% normy i już od pierwszych dni doskonale się w nim odnalazł. Stawia na szczerość, dzięki czemu nawiązuje trwałe relacje nie tylko z klientami. Skryty i małomówny, ale intuicja nam podpowiada, że to tylko pozory 🙂

 

dział TECHNICZNy:

TOMASZ BARON

TOMASZ BARON

Specjalista ds. IT
tomasz.baron(at)b-and-b.pl
tel. +48-577-866-899

W dzień inżynier – w nocy ninja!

To nasz totalny technik ogarniacz dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. A im ich więcej zadań tym większa mobilizacja.  Ma niezłe tempo pracy, ale zdecydowanie doba jest dla niego zbyt krótka. Jego siła to ogromna wiedza,  nieprzeciętna precyzja i skupienie. Pomaga Klientom rozwiązać techniczne zawiłości w mistrzowskim stylu. Miłośnik dobrej gry i dobrego jedzenia.

DZIAŁ LOGISTYKI I MARKETINGU:

C49B074D-60C0-40C5-B171-AA519C9A3153

BARBARA BARON

Specjalista ds. logistyki i marketingu
barbara,baron(at)b-and-b.pl
tel. +48-504-326-322

Jest najlepszym ogarniaczem codzienności i strażnikiem procedur.

Każdy dzień rozpoczyna od kawy. To nasza tajna broń w walce z dokumentami i umowami, a im więcej pracy tym większa mobilizacja. Stale doskonali umiejętności poruszania się w przestworzach social mediów.  Do każdego nowego zadania podchodzi z wielkim zapałem – poświęca mu 100% energii i kreatywności. W ferworze walki nikt nie zliczy ilości potłuczonych szklanek czy też rozlanych kaw 🙂

KATARZYNA GLIB

Specjalista ds. logistyki i marketingu
katarzyna.glib(at)b-and-b.pl
tel. +48-601-565-105

Z wykształcenia HRowiec, z wyboru ogarniacz rzeczy wszelakich, skarbnica nieszablonowych pomysłów!

Bujna czupryna dotrzymuje kroku jej bujnej wyobraźni, a to wszystko przeplecione doskonałym wyczuciem potrzeb biznesowych naszych Klientów. To dla Was Kasia planuje, tworzy i optymalizuje. Na jej barkach spoczywa odpowiedzialność za eventy, zamówienia, umowy oraz branding.
Kreatywność i skrupulatność w działaniu to cechy, które najbardziej przydają jej się w firmowym boju.

W wolnym czasie uwielbia chodzić na koncerty. Jest wielką miłośniczką kina, podcastów i blogów o filmie. Absolutna fanka kawy i słodyczy- łatwo ją przekupić czekoladą 🙂

NASZA ZAŁOGA

Jeśli szukasz pracy, w której nigdy nie będziesz się nudzić, nie zabraknie Ci wyzwań i wciąż będziesz się rozwijać – to jest miejsce dla Ciebie!

Chętnie Cię poznamy. Niewykluczone, że razem podbijemy świat IT!