Przeprowadź Audyt Konfiguracji FortiGate
i wyeliminuj błędy  w Twojej Organizacji!

FortiGate to urządzenia, które stoją na straży danych naszej organizacji. Dzięki nim możemy spać spokojnie i nie obawiać się wycieków danych, włamań, wirusów czy spamu. Jednak instalacja i konfiguracja takiego urządzenia może wydawać się sporym wyzwaniem.

Jeżeli nie jesteś pewien czy konfiguracja twojego urządzenia jest zrealizowana w sposób optymalny i zgodny z dobrymi praktykami tak, aby efektywnie wykorzystywać potencjał urządzenia FortiGate- SKORZYSTAJ Z AUDYTU KONFIGURACJI

Cel Audytu

Audyt ma  na celu zminimalizować ryzyko związane z włamaniem do sieci oraz nieuprawnionym dostępem do zasobów. Przeprowadza się go w celu zlokalizowania słabych punktów funkcjonowania zapory sieciowej, a także w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa.

Audyt uwzględnia  50 punktów kontrolnych, które pozwolą nam ocenić poprawność konfiguracji urządzenia sieciowego FortiGate pod kątem ochrony oraz zgodność z dobrymi praktykami rekomendowanymi przez producenta.

Jak to się odbywa?

Audyt realizujemy zdalnie w dogodnym dla Ciebie terminie.  Po jego zakończeniu otrzymasz od nas szczegółowy raport tego co zastaliśmy w Twoim środowisku, sporządzony przez Inżyniera NSE7  z zaleceniami mającymi na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa.

Ile to kosztuje?

Koszt audytu zależy od ilości czasu, jaki musi być poświęcony na jego wykonanie. Każdy audyt wyceniamy indywidualnie w zależności od wielkości organizacji oraz ilości wdrożonych urządzeń.

Ile trwają prace?

Czas trwania takiego badania zależny jest, podobnie jak cena, od ilości pracy.

Rozmowa obejmuje 50 punktów kontrolnych,  które pozwolą nam ocenić poprawność konfiguracji urządzenia Fortigate i trwa ok 2-3 godzin. Dokument z zaleceniami zazwyczaj jest gotowy w ciągu kilku dni roboczych.

Po wykonaniu audytu możemy opcjonalnie (za dodatkową opłatą) wesprzeć technicznie jego wdrożenie.

 DLACZEGO WARTO?​

Wśród korzyści z przeprowadzenia audytu konfiguracji Fortigate wymienia się:

jesteśmy by Wspierać!

Chcesz przeprowadzić Audyt Konfiguracji FortiGate w swojej organizacji?

Potrzebujesz więcej informacji o naszej usłudze?