Dysponujemy praktycznym doświadczeniem oraz listą zadowolonych klientów.

Poznaj nas od najlepszej strony!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ​

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

DLACZEGO MY ?

Firma B&B oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania i usługi IT podnoszące poziom bezpieczeństwa środowiska IT.

Nieustannie od 15 lat pasjonujemy się nowoczesnymi technologiami Do każdego zadania podchodzimy z wielką ambicją i zaangażowaniem.
0
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Wdrożeń

Co MOŻEMY Zaoferować

B&B zapewnia kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiada w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie naszych inżynierów jak i pełne wsparcie producenta.

WDROŻENIA

Mając świadomość, że jednym z najważniejszych warunków efektywnego funkcjonowania są kompetentne i wykwalifikowane kadry Firma B&B oferuje usługi szkoleniowe. Realizujemy szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym.

SZKOLENIA

Dla Klientów chcących zoptymalizować koszty związane z obsługą informatyczną firma B&B świadczy profesjonalny outsourcing usług IT.

OBSŁUGA IT

PRODUKTY

Rozwiązania zarządzania zagrożeniami które obejmują wiele modułów ochronnych, w tym zaporę sieciową, ochronę przed włamaniami, filtrowanie sieci Web oraz ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem

Technologia rozwiązań sprzętowych stanowiących podstawę systemów informatycznych wspomagających zarządzenia przedsiębiorstwami i instytucjami

Oprogramowanie klasy enterprise dla przedsiębiorstw do tworzenia wirtualnej infrastruktury oraz systemy operacyjne i biurowe. 

Zapewniamy kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiadamy w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia – Soft oraz hardware

Prowadzimy profesjonalne szkolenia  w zakresie zarządzania sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa

SZKOLENIA

MAJĄC ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARUNKÓW EFEKTYWNEGO FUNKCJONOWANIA SĄ KOMPETENTNE I WYKWALIFIKOWANE KADRY FIRMA B&B OFERUJE USŁUGI SZKOLENIOWE​

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

Najnowsze wiadomości

Fortinet opublikował nową wersję FortiClient EMS oraz FortiClient – 7.2.0! EMS 7.2 wprowadza funkcję zarządzania certyfikatami, która umożliwia łatwe tworzenie, przechowywanie i używanie certyfikatów dla różnych usług EMS w sposób scentralizowany. Pojawił się również Connector AD – który ma na celu ulepszenie architektury EMS do użytku w środowiskach chmurowych. Dodatkowo pojawiło się również wsparcie dla FortiAnalyzer Cloud, integracja z FortiPAM oraz kilka nowości dotyczących reguł ZTNA.

Czytaj więcej

Producent oprogramowania Fortinet udostępnił najnowszą aktualizację dla FortiAnalyzer w wersji 7.7.2. Nowsza wersja została pozbawiona problemu z błędnym wyświetlaniem poprawnych adresów IP i wersji oprogramowania dla zarejestrowanych urządzeń FortiGate. Ponadto, zostało naprawione powiadomienie zdarzeń przy wykorzystywaniu adres e-amil, gdzie problem był związany z nieprawidłową nazwą urządzenia. Po więcej informacji, zapraszam do dalszej części artykułu.

Czytaj więcej

Producent oprogramowania Fortinet opublikował najnowszą aktualizacje dla FortiManager w wersji 7.2.2. Dzięki aktualizacji został naprawiony problem z tworzeniem szablonów dla SDWAN, IPSEC, BGP i szablonów CLI, gdzie późniejsza instalacja związana była z nie powodzeniem. Ponadto, od wersji 7.2.2 skorygowano synchronizacje z technologią FortiAnalyzer, problem objawiał się komunikatem ,,Serial number already in use”. Aktualizacja również naprawiła brakujące opcje konfiguracji w ustawieniach profilu FortiAP. Więcej informacji w artykule poniżej!

Czytaj więcej