Dysponujemy praktycznym doświadczeniem oraz listą zadowolonych klientów.

Poznaj nas od najlepszej strony!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ​

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

DLACZEGO MY ?

Firma B&B oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania i usługi IT podnoszące poziom bezpieczeństwa środowiska IT.

Nieustannie od 15 lat pasjonujemy się nowoczesnymi technologiami Do każdego zadania podchodzimy z wielką ambicją i zaangażowaniem.
0
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Wdrożeń

Co MOŻEMY Zaoferować

B&B zapewnia kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiada w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie naszych inżynierów jak i pełne wsparcie producenta.

WDROŻENIA

Mając świadomość, że jednym z najważniejszych warunków efektywnego funkcjonowania są kompetentne i wykwalifikowane kadry Firma B&B oferuje usługi szkoleniowe. Realizujemy szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym.

SZKOLENIA

Dla Klientów chcących zoptymalizować koszty związane z obsługą informatyczną firma B&B świadczy profesjonalny outsourcing usług IT.

OBSŁUGA IT

PRODUKTY

Rozwiązania zarządzania zagrożeniami które obejmują wiele modułów ochronnych, w tym zaporę sieciową, ochronę przed włamaniami, filtrowanie sieci Web oraz ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem

Technologia rozwiązań sprzętowych stanowiących podstawę systemów informatycznych wspomagających zarządzenia przedsiębiorstwami i instytucjami

Oprogramowanie klasy enterprise dla przedsiębiorstw do tworzenia wirtualnej infrastruktury oraz systemy operacyjne i biurowe. 

Zapewniamy kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiadamy w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia – Soft oraz hardware

Prowadzimy profesjonalne szkolenia  w zakresie zarządzania sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa

SZKOLENIA

MAJĄC ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARUNKÓW EFEKTYWNEGO FUNKCJONOWANIA SĄ KOMPETENTNE I WYKWALIFIKOWANE KADRY FIRMA B&B OFERUJE USŁUGI SZKOLENIOWE​

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

Najnowsze wiadomości

Producent FORTINET udostępnił najnowszą aktualizację dla FortiAP o numerze wersji 5.4.5. Nowsza wersja obejmuje aktualizację dla urządzeń FortiAP C24JE, która naprawia problem z ilością przypisanych identyfikatorów SSID do urządzenia przy włączonej opcji auto-power-level. Zniwelowano ponadto podatność dotyczącą konsoli CLI.

Czytaj więcej

Fortinet opublikował najnowszą aktualizację oprogramowania dla urządzeń FortiAP o oznaczeniu 6.4.8. Aktualizacja obejmuje wiele udoskonaleń, między innymi usprawniono modele FAP-231F, 234 i 23jf, gdzie problem dotyczył błędnego działania portu konsoli do urządzenia. Aktualizacja ponadto naprawiła połączenia w standardzie 802.11n i 802.11ac, jak również skorygowana została przepustowość łącza w oparciu o standard 802.11ax, przy włączonej opcji PMF. Dzięki nowszej wersji, poprawiono przydzielanie sieci VLAN, przy uwierzytelnieniu RADIUS-MAC. Po więcej informacji zapraszam do dalszej części artykułu.

Czytaj więcej

Producent oprogramowania do wirtualizacji VMware wypuścił najnowszą aktualizację dla produktu vCenter o oznaczeniu 7.0.3e. Najnowsza aktualizacja dostarcza wiele poprawek oraz nowych funkcji dla VMware vSphere Tanzu.  W aktualizacji naprawiono problem VMware Skyline Health, który objawiał się błędem zamiast wyświetlania danych, z powodu braku możliwości wykrycia API potrzebnego do zebrania informacji. Po więcej informacji zapraszamy do dalszej części posta.

Czytaj więcej