Dysponujemy praktycznym doświadczeniem oraz listą zadowolonych klientów.

Poznaj nas od najlepszej strony!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ​

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

DLACZEGO MY ?

Firma B&B oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania i usługi IT podnoszące poziom bezpieczeństwa środowiska IT.

Nieustannie od 15 lat pasjonujemy się nowoczesnymi technologiami Do każdego zadania podchodzimy z wielką ambicją i zaangażowaniem.
0
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Wdrożeń

Co MOŻEMY Zaoferować

B&B zapewnia kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiada w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie naszych inżynierów jak i pełne wsparcie producenta.

WDROŻENIA

Mając świadomość, że jednym z najważniejszych warunków efektywnego funkcjonowania są kompetentne i wykwalifikowane kadry Firma B&B oferuje usługi szkoleniowe. Realizujemy szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym.

SZKOLENIA

Dla Klientów chcących zoptymalizować koszty związane z obsługą informatyczną firma B&B świadczy profesjonalny outsourcing usług IT.

OBSŁUGA IT

PRODUKTY

Rozwiązania zarządzania zagrożeniami które obejmują wiele modułów ochronnych, w tym zaporę sieciową, ochronę przed włamaniami, filtrowanie sieci Web oraz ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem

Technologia rozwiązań sprzętowych stanowiących podstawę systemów informatycznych wspomagających zarządzenia przedsiębiorstwami i instytucjami

Oprogramowanie klasy enterprise dla przedsiębiorstw do tworzenia wirtualnej infrastruktury oraz systemy operacyjne i biurowe. 

Zapewniamy kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiadamy w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia – Soft oraz hardware

Prowadzimy profesjonalne szkolenia  w zakresie zarządzania sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa

SZKOLENIA

MAJĄC ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARUNKÓW EFEKTYWNEGO FUNKCJONOWANIA SĄ KOMPETENTNE I WYKWALIFIKOWANE KADRY FIRMA B&B OFERUJE USŁUGI SZKOLENIOWE​

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

Najnowsze wiadomości

Producent oprogramowania ESET udostępnił najnowszą aktualizację ESET Endpoint products for Windows version 11.0.2032.0 w której znajduje się kilka nowości między innymi automatyczne łatanie systemu operacyjnego w celu zarządzania lukami i poprawkami. Naprawiono znane problemy, które dotyczyły błędu wyświetlania interfejsu użytkownika a ulepszeniu poddane zostało identyfikowanie urządzeń USB poprzez kontrolę, która nie podawała numeru seryjnego. Więcej informacji można przeczytać w poniższym artykule.

Czytaj więcej

Producent oprogramowania VMware opublikował najnowszą wersję dla VMware vSphere Replication o numerze 8.8.0.2. Dzięki aktualizacji, zostały naprawione problemy z  replikacją zaszyfrowanych maszyn do klastra DRS vSphere Storage ponieważ poprzednio klaster nie był widoczny do wyboru na stronie kreatora Target Datastore. Poprawiono również błędy z uzyskiwaniem listy maszyn wirtualnych poprzez użycie interfejsów REST API, które kończyło się błędem 404 Not Found. Więcej informacji dotyczących aktualizacji można znaleźć w artykule poniżej.

Czytaj więcej

Najnowsze wydanie FortiWeb w wersji 7.4.1 jest już dostępne a w nim sporo nowości. Aktualizacja wprowadza ochronę API opartą na Machine Learning, zabezpieczenie  GraphQL czy też wykrywanie XSW, która jest techniką umożliwiającą złośliwemu klientowi manipulowanie lub fałszowanie cyfrowo podpisanego dokumentu bez unieważniania zawartej sygnatury. Ponadto kilka istotnych zmian dotknęło dzienniki mianowicie dodano powiadomienie o konflikcie IP  czy też zmiana ustawień  przechowywania na wysyłanie dzienników. Więcej informacji zostało przedstawione w artykule poniżej.

Czytaj więcej