Dysponujemy praktycznym doświadczeniem oraz listą zadowolonych klientów.

Poznaj nas od najlepszej strony!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ​

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

DLACZEGO MY ?

Firma B&B oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania i usługi IT podnoszące poziom bezpieczeństwa środowiska IT.

Nieustannie od 15 lat pasjonujemy się nowoczesnymi technologiami Do każdego zadania podchodzimy z wielką ambicją i zaangażowaniem.
0
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Wdrożeń

Co MOŻEMY Zaoferować

B&B zapewnia kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiada w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie naszych inżynierów jak i pełne wsparcie producenta.

WDROŻENIA

Mając świadomość, że jednym z najważniejszych warunków efektywnego funkcjonowania są kompetentne i wykwalifikowane kadry Firma B&B oferuje usługi szkoleniowe. Realizujemy szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym.

SZKOLENIA

Dla Klientów chcących zoptymalizować koszty związane z obsługą informatyczną firma B&B świadczy profesjonalny outsourcing usług IT.

OBSŁUGA IT

PRODUKTY

Rozwiązania zarządzania zagrożeniami które obejmują wiele modułów ochronnych, w tym zaporę sieciową, ochronę przed włamaniami, filtrowanie sieci Web oraz ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem

Technologia rozwiązań sprzętowych stanowiących podstawę systemów informatycznych wspomagających zarządzenia przedsiębiorstwami i instytucjami

Oprogramowanie klasy enterprise dla przedsiębiorstw do tworzenia wirtualnej infrastruktury oraz systemy operacyjne i biurowe. 

Zapewniamy kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiadamy w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia – Soft oraz hardware

Prowadzimy profesjonalne szkolenia  w zakresie zarządzania sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa

SZKOLENIA

MAJĄC ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARUNKÓW EFEKTYWNEGO FUNKCJONOWANIA SĄ KOMPETENTNE I WYKWALIFIKOWANE KADRY FIRMA B&B OFERUJE USŁUGI SZKOLENIOWE​

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

Najnowsze wiadomości

Producent oprogramowania ESET, wypuścił najnowszą aktualizację dla konsoli zarządzania oprogramowaniem- ESET Protect o oznaczeniu 9.1.18.2, która uaktualnia wersję Apache HTTP Proxy do najnowszej wersji 2.4.54.25. Dzięki temu aktualizacja jest pozbawiona podatności wykrytych w wcześniejszej wersji.

Czytaj więcej

Fortinet udostępnił aktualizację dla produktu FortiClient o numerze wersji 6.4.9. W tej wersji rozwiązano problem z błędnym blokowaniem aplikacji na podstawie „All others unknown applications”, które blokowało dozwolone kategorie w filtrze aplikacji. Rozwiązano problem z agentem SSO Mobility Agent, który nie aktualizował informacji o logowaniu użytkownika lub zmianie adresu IP stacji a następnie nie przekazywał tych informacji do FortiAuthenticatora. Rozwiązano również kilka problemów związanych z czytnikami kart, blokowaniem kart SD, aktualizacją antiexploit.

Czytaj więcej

Fortinet udostępnił aktualizację dla produktu FortiMail o numerze wersji 6.2.9. W najnowszej wersji tej rodziny oprogramowania rozwiązano problemy związane z klastrem HA FortiMail,  które występowały podczas synchronizacji klastra (out-of-sync) z powodu niezgodności sum kontrolnych. Rozwiązano również kilka pomniejszych błędów m.in. z disclaimerami oraz deszyfracją archiwów .zip czy z brakującymi logami systemowymi podczas dodawania przez użytkownika wpisów w safe/block list przez pocztę webmail.

Czytaj więcej