Dysponujemy praktycznym doświadczeniem oraz listą zadowolonych klientów.

Poznaj nas od najlepszej strony!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ​

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

DLACZEGO MY ?

Firma B&B oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania i usługi IT podnoszące poziom bezpieczeństwa środowiska IT.

Nieustannie od 15 lat pasjonujemy się nowoczesnymi technologiami Do każdego zadania podchodzimy z wielką ambicją i zaangażowaniem.
0
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Wdrożeń

Co MOŻEMY Zaoferować

B&B zapewnia kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiada w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie naszych inżynierów jak i pełne wsparcie producenta.

WDROŻENIA

Mając świadomość, że jednym z najważniejszych warunków efektywnego funkcjonowania są kompetentne i wykwalifikowane kadry Firma B&B oferuje usługi szkoleniowe. Realizujemy szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym.

SZKOLENIA

Dla Klientów chcących zoptymalizować koszty związane z obsługą informatyczną firma B&B świadczy profesjonalny outsourcing usług IT.

OBSŁUGA IT

PRODUKTY

Rozwiązania zarządzania zagrożeniami które obejmują wiele modułów ochronnych, w tym zaporę sieciową, ochronę przed włamaniami, filtrowanie sieci Web oraz ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem

Technologia rozwiązań sprzętowych stanowiących podstawę systemów informatycznych wspomagających zarządzenia przedsiębiorstwami i instytucjami

Oprogramowanie klasy enterprise dla przedsiębiorstw do tworzenia wirtualnej infrastruktury oraz systemy operacyjne i biurowe. 

Zapewniamy kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiadamy w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia – Soft oraz hardware

Prowadzimy profesjonalne szkolenia  w zakresie zarządzania sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa

SZKOLENIA

MAJĄC ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARUNKÓW EFEKTYWNEGO FUNKCJONOWANIA SĄ KOMPETENTNE I WYKWALIFIKOWANE KADRY FIRMA B&B OFERUJE USŁUGI SZKOLENIOWE​

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

Najnowsze wiadomości

Producent oprogramowania Fortinet udostępnił aktualizacje dla FortiWeb o numerze wersji 6.3.11. Dzięki nowej aktualizacji, zostały zoptymalizowane proces i skorygowano problemy wcześniejszej wersji. Po aktualizacji, został naprawiony problem dotyczący błędnego wyświetlania licencji w interfejsu GUI, zarówno błędne działanie serwera zasad, zostało poprawione. W wersji 6.3.11, poprawiano przeglądanie topologii HA, gdyż w wcześniejszych wersjach powodowało to wylogowania z GUI. Nowa wersja poprawiła problem z działaniem FortiView i zarówno błąd, dotyczący wysokiego zużycia procesora gdy sygnatury FortiGuard były aktualizowane. Po więcej informacji, zapraszam do dalszej części artykułu.

Czytaj więcej

Fortinet zaprezentował najnowszą wersję oprogramowania dla FortiOS o oznaczeniu 7.0.0. W nowej wersji dodano ponad 300 nowych funkcji oraz poprawiono błędy wcześniejszej wersji. Jakich nowych rozwiązań możemy się spodziewać? Otóż dodano nową funkcjonalność dla użytkowników bezprzewodowych. Od teraz będzie można stosować obsługę profili NAC dla użytkowników SSID. Co więcej, serwer DHCP będzie wymuszał od użytkownika dokończenia procesu przydzielania adresu – w przeciwnym razie, gdy nie dotrze do końca procesu lub użytkownik zmieni adres na statyczny, zostanie pozbawiony dostępu do sieci. W wersji 7.0.0 dodano nowe rozwiązanie- Zero Trust Network Acces, dzięki któremu możemy zastąpić tradycyjny VPN, przez co uzyskamy lepszą możliwość pod względem komfortu i bezpieczeństwa dla użytkownika. Z większych nowości – dodano nowy profil ochrony video, dzięki któremu można blokować całe kategorie, jak i same kanały na portalu YouTube. Ciekawostką nowej wersji jest dodanie retro motywu GUI, które nawiązuje do wersji 3.0. Po więcej szczegółowych informacji o nowych funkcjach, zapraszam do dalszej części artykułu.

Czytaj więcej

Producent oprogramowania FortiNet opublikował aktualizacje dla FortiMail o oznaczeniu 6.0.11. W nowszej wersji poprawiono profile ochronne, takie jak antyspamowy i antywirusowy. Główne naprawy dotyczyły problemów z skanowaniem plików PDF, zarówno problem dotyczący linków URL, zostały skorygowany. Po aktualizacji, możemy również zauważyć poprawę działania poczty e-mail, naprawiono problemy z logowaniem, jak i trudności z załączaniem plików graficznych w wiadomościach. Dzięki wersji 6.0.11, udało się zoptymalizować zużycie procesora, gdyż problem dotyczył błędnego działania procesu ,,mailfilterd”. Po więcej szczegółowych informacji, zapraszam do dalszej części artykułu.

Czytaj więcej