Dysponujemy praktycznym doświadczeniem oraz listą zadowolonych klientów.

Poznaj nas od najlepszej strony!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ​

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

DLACZEGO MY ?

Firma B&B oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania i usługi IT podnoszące poziom bezpieczeństwa środowiska IT.

Nieustannie od 15 lat pasjonujemy się nowoczesnymi technologiami Do każdego zadania podchodzimy z wielką ambicją i zaangażowaniem.
0
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Wdrożeń

Co MOŻEMY Zaoferować

B&B zapewnia kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiada w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie naszych inżynierów jak i pełne wsparcie producenta.

WDROŻENIA

Mając świadomość, że jednym z najważniejszych warunków efektywnego funkcjonowania są kompetentne i wykwalifikowane kadry Firma B&B oferuje usługi szkoleniowe. Realizujemy szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym.

SZKOLENIA

Dla Klientów chcących zoptymalizować koszty związane z obsługą informatyczną firma B&B świadczy profesjonalny outsourcing usług IT.

OBSŁUGA IT

PRODUKTY

Rozwiązania zarządzania zagrożeniami które obejmują wiele modułów ochronnych, w tym zaporę sieciową, ochronę przed włamaniami, filtrowanie sieci Web oraz ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem

Technologia rozwiązań sprzętowych stanowiących podstawę systemów informatycznych wspomagających zarządzenia przedsiębiorstwami i instytucjami

Oprogramowanie klasy enterprise dla przedsiębiorstw do tworzenia wirtualnej infrastruktury oraz systemy operacyjne i biurowe. 

Zapewniamy kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiadamy w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia – Soft oraz hardware

Prowadzimy profesjonalne szkolenia  w zakresie zarządzania sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa

SZKOLENIA

MAJĄC ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARUNKÓW EFEKTYWNEGO FUNKCJONOWANIA SĄ KOMPETENTNE I WYKWALIFIKOWANE KADRY FIRMA B&B OFERUJE USŁUGI SZKOLENIOWE​

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

Najnowsze wiadomości

Fortinet publikuje aktualizację systemu operacyjnego dedykowanego dla FortiGate oznaczoną numerem wersji 6.2.5. Producent między innymi wyeliminował problem który skutkował przechodzeniem urządzenia w conserve mode(zdarzało się to przy dużych plikach podczas skanowania AV). Od tej wersji oprogramowania strona “FortiSwitch Port” powinna ładować się szybciej, nawet przy dużych topologiach! Rozwiązano również problem dotyczący synchronizacji urządzeń(FG-100D) w klastrze HA A-P. Istotne jest również wyeliminowanie błędów które powodowały wycieki pamięci oraz niespodziewane zatrzymanie procesów systemowych. FortiOS 6.2.5 to również wsparcie dla FAP-231F.

Gorąco zachęcamy do aktualizacji jeśli korzystasz z poprzednich wersji rodziny 6.2! Więcej informacji w artykule!

Czytaj więcej

Z radością informujemy o wydaniu 15 serii Business Suite. Nowy Client Security 15.00 oferuje wiele nowych funkcji i ulepszeń, takich jak obsługa wyboru serwerów proxy z uwzględnieniem lokalizacji, a także obsługa uwierzytelniania. Dodatkowo producent zaimplementował obsługę interfejsu Microsoft Antimalware Scan Interface (AMSI). Dużo więcej w artykule, zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Fortinet opublikował aktualizację dla oprogramowania produktu FortiMail. Nowa wersja oprogramowania – FortiMail 6.2.5 została zaimplementowana by wyeliminować błędy które między innymi skutkowały, iż przyrostowa kopia zapasowa danych poczty nie działała z systemem plików SSHFS. Naprawiono również problem który uniemożliwiał odszyfrowanie niektórych plików z archiwami(.zip).

Nowa wersja – 6.2.5 – pozbawiona jest również błędu, który powodował iż nie można było usunąć wpisów w bazie danych personifikacji, jeśli w polach nazwy wyświetlanej znajdowały się znaki interpunkcyjne lub znaki specjalne (naprawiono również dynamiczną analizę personifikacji która poprawnie dopasowuje nazwy ze znakami specjalnymi).

Dodatkowo, fortimail z tą wersją oprogramowania pracując w trybie transparentnym poprawnie wysyła DSN (Delivery Status Notification) do serwera domeny chronionej.

Czytaj więcej