Dysponujemy praktycznym doświadczeniem oraz listą zadowolonych klientów.

Poznaj nas od najlepszej strony!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ​

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

DLACZEGO MY ?

Firma B&B oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania i usługi IT podnoszące poziom bezpieczeństwa środowiska IT.

Nieustannie od 15 lat pasjonujemy się nowoczesnymi technologiami Do każdego zadania podchodzimy z wielką ambicją i zaangażowaniem.
0
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Wdrożeń

Co MOŻEMY Zaoferować

B&B zapewnia kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiada w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie naszych inżynierów jak i pełne wsparcie producenta.

WDROŻENIA

Mając świadomość, że jednym z najważniejszych warunków efektywnego funkcjonowania są kompetentne i wykwalifikowane kadry Firma B&B oferuje usługi szkoleniowe. Realizujemy szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym.

SZKOLENIA

Dla Klientów chcących zoptymalizować koszty związane z obsługą informatyczną firma B&B świadczy profesjonalny outsourcing usług IT.

OBSŁUGA IT

PRODUKTY

Rozwiązania zarządzania zagrożeniami które obejmują wiele modułów ochronnych, w tym zaporę sieciową, ochronę przed włamaniami, filtrowanie sieci Web oraz ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem

Technologia rozwiązań sprzętowych stanowiących podstawę systemów informatycznych wspomagających zarządzenia przedsiębiorstwami i instytucjami

Oprogramowanie klasy enterprise dla przedsiębiorstw do tworzenia wirtualnej infrastruktury oraz systemy operacyjne i biurowe. 

Zapewniamy kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiadamy w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia – Soft oraz hardware

Prowadzimy profesjonalne szkolenia  w zakresie zarządzania sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa

SZKOLENIA

MAJĄC ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARUNKÓW EFEKTYWNEGO FUNKCJONOWANIA SĄ KOMPETENTNE I WYKWALIFIKOWANE KADRY FIRMA B&B OFERUJE USŁUGI SZKOLENIOWE​

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

Najnowsze wiadomości

Producent oprogramowania Acronis udostępnił najnowszą aktualizację dla produktu Cyber Protect o oznaczeniu 15 Update wersja 3. Dzięki niej istnieje możliwość zarządzania licencjami ze środowiska chmurowego – Acronis Cyber Protec Cloud. Dzięki stałej weryfikacji obecnie wykorzystywanych licencji, w prosty sposób będzie można planować ich aktualizacje. Co więcej, takie rozwiązanie eliminuje ryzyko utraty licencji oraz daje pewność, że wszystkie licencje będą przechowywane w bezpiecznym miejscu. Pojawia się możliwość konwertowania do Scale Computing HC3, wskutek czego jesteśmy w stanie przekształcić istniejące fizyczne lub wirtualne obciążenie w maszyny wirtualne, w trybie gotowości do skalowania obliczeń HC3. Ta funkcjonalność pozwala na ciągłą dyspozycyjność do uruchomienia i przejęcia obowiązków związanych z obciążeniami w przypadku awarii. Po więcej szczegółowych informacji, zapraszam do dalszej części.

 

Czytaj więcej

Producent oprogramowania ESET opublikował właśnie poprawkę dla produktu ESET Protect o numerze wersji 8.1.13.2. W najnowszej aktualizacji dodano aktualizację dla serwera Apache HTTP (2.4.48.1).  Zapraszamy do przeczytania dalszej części postu, aby dowiedzieć się jak przeprowadzić aktualizację Apache HTTP.

Czytaj więcej

Firma VMware ostrzega klientów, aby natychmiast załatali krytyczną lukę związaną z przesyłaniem dowolnego pliku w usłudze Analytics – ma to bezpośredni wpływ na wszystkie urządzenia z domyślnymi wdrożeniami vCenter Server 6.7 i 7.0. Luka bezpieczeństwa może zostać wykorzystana przez atakujących do wykonywania poleceń i oprogramowania na niezałatanych wdrożeniach vCenter Server poprzez przesłanie specjalnie spreparowanego pliku. Krytyczna podatność w VMware vCenter Server (CVE-2021-22005), bez uwierzytelnienia można dostać się na serwer. Podatność otrzymała od producenta w zasadzie najwyższą „wycenę” krytyczności (9.8/10 w skali CVSSv3). Wykorzystanie tej podatności jest dosyć łatwe – bez logowania do oprogramowania można wykonywać polecania w OS – wystarczy jedynie wgrać złośliwy plik ( tj. webshell). Aby usunąć wszystkie ujawnione luki, firma Vmware opublikowała poprawki dla vCenter Server 7.0, 6.7 i 6,5. VMware zapewnia również obejście dla tych, którzy nie mogą natychmiast naprawić swoich urządzeń jako rozwiązanie tymczasowe. Po więcej szczegółowych informacji, zapraszam do dalszej części artykułu.

Czytaj więcej