Dysponujemy praktycznym doświadczeniem oraz listą zadowolonych klientów.

Poznaj nas od najlepszej strony!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ​

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

DLACZEGO MY ?

Firma B&B oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania i usługi IT podnoszące poziom bezpieczeństwa środowiska IT.

Nieustannie od 15 lat pasjonujemy się nowoczesnymi technologiami Do każdego zadania podchodzimy z wielką ambicją i zaangażowaniem.
0
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Wdrożeń

Co MOŻEMY Zaoferować

B&B zapewnia kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiada w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie naszych inżynierów jak i pełne wsparcie producenta.

WDROŻENIA

Mając świadomość, że jednym z najważniejszych warunków efektywnego funkcjonowania są kompetentne i wykwalifikowane kadry Firma B&B oferuje usługi szkoleniowe. Realizujemy szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym.

SZKOLENIA

Dla Klientów chcących zoptymalizować koszty związane z obsługą informatyczną firma B&B świadczy profesjonalny outsourcing usług IT.

OBSŁUGA IT

PRODUKTY

Rozwiązania zarządzania zagrożeniami które obejmują wiele modułów ochronnych, w tym zaporę sieciową, ochronę przed włamaniami, filtrowanie sieci Web oraz ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem

Technologia rozwiązań sprzętowych stanowiących podstawę systemów informatycznych wspomagających zarządzenia przedsiębiorstwami i instytucjami

Oprogramowanie klasy enterprise dla przedsiębiorstw do tworzenia wirtualnej infrastruktury oraz systemy operacyjne i biurowe. 

Zapewniamy kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiadamy w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia – Soft oraz hardware

Prowadzimy profesjonalne szkolenia  w zakresie zarządzania sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa

SZKOLENIA

MAJĄC ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARUNKÓW EFEKTYWNEGO FUNKCJONOWANIA SĄ KOMPETENTNE I WYKWALIFIKOWANE KADRY FIRMA B&B OFERUJE USŁUGI SZKOLENIOWE​

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

Najnowsze wiadomości

Najnowsza aktualizacja FortiSwitchOS 7.4.0 przynosi wiele zmian i poprawek. Jedną z najważniejszych jest naprawa problemu z logowaniem do interfejsu GUI, który występował, gdy hasło administratora zawierało spacje. Dodatkowo, zaktualizowano system tak, aby konsola internetowa była dostępna tylko dla profilu super_admin. Naprawiono również wewnętrzny błąd serwera, który pojawiał się po przejściu do zakładki Router > Config > OSPF > Areas. Wraz z tymi poprawkami, rozwiązano także kilka innych zgłaszanych problemów użytkowników. Więcej szczegółów znajdziesz w poniższym artykule.

Czytaj więcej

ESET, renomowana firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, niedawno wydała wersję 7.3 swojego programu Endpoint Antivirus dla macOS. Ta najnowsza aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji i ulepszeń, mających na celu zapewnienie jeszcze lepszej ochrony użytkownikom systemu Mac. W tym artykule podsumujemy kluczowe zmiany i ulepszenia wprowadzone w tej wersji.

Czytaj więcej

Producent oprogramowania do wirtualizacji Vmware udostępnił najnowszą wersją dla rodziny 8.0 o numerze wersji 1a. Dzięki aktualizacji, zostały rozwiązane problem z utratę połączenia z siecią, gdy na hostach ESXi używano interfejsów sieciowych z obsługą protokołu LRO (Large Receive Offload). Ponadto, aktualizacja pozbyła się błędu związanego z konfiguracją i zarządzaniem portami vSphere Distributed Switch (VDS). Od nowszej wersji, poprawiono wydajność i stabilność migawek wirtualnych maszyn, co przyspiesza proces tworzenia, przywracania i migracji migawek. Po więcej informacji, zapraszam do dalszej części materiału.

Czytaj więcej