Dysponujemy praktycznym doświadczeniem oraz listą zadowolonych klientów.

Poznaj nas od najlepszej strony!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ​

BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

DLACZEGO MY ?

Firma B&B oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania i usługi IT podnoszące poziom bezpieczeństwa środowiska IT.

Nieustannie od 15 lat pasjonujemy się nowoczesnymi technologiami Do każdego zadania podchodzimy z wielką ambicją i zaangażowaniem.
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Wdrożeń
0

Co MOŻEMY Zaoferować

B&B zapewnia kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiada w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy zarówno wsparcie naszych inżynierów jak i pełne wsparcie producenta.

WDROŻENIA

Mając świadomość, że jednym z najważniejszych warunków efektywnego funkcjonowania są kompetentne i wykwalifikowane kadry Firma B&B oferuje usługi szkoleniowe. Realizujemy szkolenia w trybie indywidualnym i grupowym.

SZKOLENIA

Dla Klientów chcących zoptymalizować koszty związane z obsługą informatyczną firma B&B świadczy profesjonalny outsourcing usług IT.

OBSŁUGA IT

PRODUKTY

Rozwiązania zarządzania zagrożeniami które obejmują wiele modułów ochronnych, w tym zaporę sieciową, ochronę przed włamaniami, filtrowanie sieci Web oraz ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem

Technologia rozwiązań sprzętowych stanowiących podstawę systemów informatycznych wspomagających zarządzenia przedsiębiorstwami i instytucjami

Oprogramowanie klasy enterprise dla przedsiębiorstw do tworzenia wirtualnej infrastruktury oraz systemy operacyjne i biurowe. 

Zapewniamy kompleksową obsługę produktów oraz oprogramowania, które posiadamy w swojej ofercie, a zakres prac jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia – Soft oraz hardware

Prowadzimy profesjonalne szkolenia  w zakresie zarządzania sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa

SZKOLENIA

MAJĄC ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARUNKÓW EFEKTYWNEGO FUNKCJONOWANIA SĄ KOMPETENTNE I WYKWALIFIKOWANE KADRY FIRMA B&B OFERUJE USŁUGI SZKOLENIOWE​

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

Countdown Expired!

KONFERENCJA TECHNICZNA

Już 21 maja w Multikinie mamy w planach pokazać Państwu najlepsze rozwiązania ze świata IT. 

Najnowsze wiadomości

Fortinet, twórca oprogramowania FortiClient, wydał nową aktualizację o numerze 7.0.12. Aktualizacja ta rozwiązała problem z działaniem nowej aplikacji Microsoft Teams przy użyciu aplikacyjnego tunelowania rozdzielonego, częste rozłączenia VPN FortiSASE Secure Internet Access wymagające ponownego logowania się użytkownika, oraz wielokrotne wymaganie logowania przy uwierzytelnianiu SAML dla Zero Trust Network Access z różnymi dostawcami tożsamości, takimi jak FortiAuthenticator czy Okta. Wiele więcej informacji o najnowszej aktualizacji można znaleźć poniżej.

Czytaj więcej

Producent oprogramowania Fortinet przedstawił najnowszy update dla produktu FortiClient EMS 7.0.12. Ta aktualizacja rozwiązuje kilka problemów, w tym błąd synchronizacji LDAP, który uniemożliwiał dodanie już istniejącego klucza do obiektu 'dbo.FortiClients_users’, problem związany z brakiem możliwości usunięcia domeny, który powodował pojawienie się komunikatu o błędzie serwera, oraz kwestię nieprawidłowego stosowania polityk dostępu sieciowego Zero Trust do wybranych endpointów. Zachęcamy do zapoznania się z dokładniejszym opisem aktualizacji poniżej.

Czytaj więcej

Producent oprogramowania Fortinet udostępnił najnowszą aktualizację produktu FortiOS do wersji 7.0.15. Dzięki tej aktualizacji poprawiono funkcjonowanie kontroli aplikacji na urządzeniach FG-400F, eliminując problem z nadmierną utratą pakietów. Usprawniono również mechanizmy High Availability (HA) oraz proces aktualizacji, rozwiązując kwestie związane z utratą certyfikacji systemu oraz błędami podczas aktualizacji z wersji 7.0.14 GA do 7.2.8 GA. Ponadto, zwiększono wydajność połączeń SIP w infrastrukturze Hyperscale, poprawiając obsługę ruchu SIP. Te zmiany znacząco wpływają na wydajność i bezpieczeństwo systemu, o czym można przeczytać w szczegółowych notatkach poniżej.

Czytaj więcej