Firma TECHNOLOGICZNA
PRODUKUJĄCA NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA SIECIOWE

-synonim innowacji-

Ubiquiti Networks

To producent specjalizujący się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań zarządzania oraz produktów o wysokiej wydajności klasy nośnej dla sieci bezprzewodowych. 

Atutem produktów tej firmy jest ich różnorodność – dzięki niej możliwe jest zbudowanie całej sieci wyłącznie w oparciu o sprzęt jednej marki. Takie rozwiązanie sprawia, że wszystkie elementy są do siebie idealnie dopasowane i współpracują ze sobą bez zakłóceń. Asortyment tej marki wyróżnia się też atrakcyjną ceną i jest dostosowany zarówno do tworzenia instalacji kablowych, jak i światłowodowych czy bezprzewodowych.

firma oferuje:

GŁÓWNE LINIE PRODUKTÓW

AmpliFi

To najnowocześniejsze osiągnięcia z zakresu bezprzewodowej łączności Wi-Fi. Urządzenie intuicyjnie wpisuje się w potrzeby odbiorców, zapewniając działanie, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających środowisk.

Rozwiązania AmpliFi wyróżnia także innowacyjny design. Dzięki temu router staje się ozdobą, która na bieżąco informuje o stanie połączeń. Na kompletny system składa się stacja bazowa z routerem oraz wzmacniacze gwarantujące maksymalny zasięg. Seria obejmuje rozwiązania AmpliFi, AmpliFi-LR (Long Range) i AmpliFi-HD (High Density).

AirFiber

To system wysokiej klasy anten do bezprzewodowej transmisji Internetu na znaczne odległości, przeznaczony do wykorzystania przez dostawców Internetu i inne podmioty z branży IT. Rozwiązania wyróżnia kompaktowa forma oraz wysoka wydajność. Idealnie sprawdza się w zróżnicowanych środowiskach. Innowacyjna architektura antenowa jest gwarancją najwyższej przepustowości. Zaletą oferowanych rozwiązań jest wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zintegrowane odbiorniki GPS, które automatycznie obliczają pozycję i wymagany kąt ustawienia urządzeń.

airMAX

To szeroka paleta urządzeń i rozwiązań z dziedziny bezprzewodowego dostępu do sieci. Zapewniają wysoką prędkość i dostępność sieci nawet na najtrudniejszych z logistycznego punktu widzenia terenach. Dedykowane oprogramowanie airOS V to intuicyjny i łatwy w obsłudze, wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji profesjonalny interfejs do zarządzania nawet najbardziej rozbudowanymi sieciami bezprzewodowymi. Ofertę airMax uzupełniają dodatkowe urządzenia takie jak niezwykle wydajne przełączniki z serii TOUGHSwitch, adaptery POE oraz cechujące się najlepszymi parametrami okablowanie.

EdgeMAX

Obejmuje routery przeznaczone do zróżnicowanych potrzeb klientów oraz switche EdgeSwitch.

Na przykład EdgeRouter Lite to doskonale ekonomiczny wybór dla małych i średnich firm; EdgeRouter PoE to urządzenie przeznaczone do bardziej zaawansowanych zastosowań biznesowych, zaś EdgeRouter i EdgeRouter PRO to jedne z najmocniejszych pozycji w ofercie routerów Ubiquiti. Przełączniki EdgeSwitch oferują unikalne osiągi w kategoriach przepustowości, wytrzymałości i niezawodności.

UniFi

Wysokiej klasy oprogramowanie UniFi zapewnia łatwą konfigurację, optymalizację pracy i efektywne zarządzanie. W urządzeniach UniFi Enterprise Wi-Fi System zastosowano najnowszą technologię Wi-Fi 802.11ac MIMO, pozwalającą na uzyskanie bardzo dużej szybkości przesyłu danych na znaczne odległości – nawet do 200 metrów bez spadku wydajności. Cecha ta, w połączeniu z nielimitowaną skalowalnością systemu pozwala na tworzenia sieci Wi-Fi pokrywającej dowolnej wielkości obszar, na którym znajdą się budynki nawet największych przedsiębiorstw i uczelni. Oferta obejmuje punkty dostępowe przeznaczone do pracy w pomieszczeniach, jak i w otwartej przestrzeni.

UniFi Video

To kompleksowe rozwiązania z zakresu monitoringu. Rodzina kamer do monitoringu i akcesoriów AirCam pozwala na monitorowanie wnętrz budynków i otwartych przestrzeni. Każda z oferowanych kamer wyróżnia się wysoką jakością obrazu i płynnym, czytelnym podglądem monitorowanych przestrzeni. Obraz rejestrowany przez kamery może być zapisywany na urządzeniu rejestrującym AirVision NVR – to urządzenie typu plug-and-play z preinstalowanym oprogramowaniem AirVision dzięki czemu jest gotowe do pracy po podłączeniu i kilkuminutowej, łatwej konfiguracji.

UniFi VoIP

Telefony UniFi VoIP to biurkowe smartfony wyposażone w doskonałej jakości szerokokątne wyświetlacze, zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwić komunikację i organizację, zwiększając przy tym produktywność użytkownika. Wszystkie telefony pracują na popularnym systemie operacyjnym Android, dając możliwość korzystania z wielu zewnętrznych aplikacji, zwiększających ich funkcjonalność.

mFi

Obejmuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie sprzętu i oprogramowania, tworzące system sprawnej komunikacji między urządzeniami, którego celem jest zaprogramowanie i automatyzacja określonych zadań. Urządzenia wchodzące w skład systemu mFi podzielone są na 3 serie produktów: 

  • mPort to elementy odpowiedzialne za podłączanie urządzeń zewnętrznych i systemowych do sieci mFi;
  • mPower obejmuje rozwiązania łączące funkcjonalność listwy zasilającej, monitora zużycia energii, a także zapewniające łączność z siecią;
  •  InWall Outlet and Switch zapewnia kontrolę i monitorowanie energii.

U Fiber

Kategoria U Fiber obejmuje szeroki wybór modułów i kabli dla nowych instalacji i do aktualizacji istniejących infrastruktur. Proponowane moduły są dedykowane łączności światłowodowej dla urządzeń posiadających gniazda SFP. Uzupełnieniem oferty U Fiber są kable do budowy światłowodowej sieci zewnętrznej. Lekkie i elastyczne rozwiązania wyróżnia wysoka wytrzymałość.

Akcesoria

Wykonane z najwyższej jakości materiałów, w pełni kompatybilne z dedykowanymi urządzeniami. Zapewniają najlepsze parametry pracy głównych elementów infrastruktury sieciowej. Wyróżnia je zastosowanie prostych, nowoczesnych rozwiązań i korzystna cena.

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!