Znany producent rozwiązań ułatwiających przechowywanie danych i ich udostępnianie

synology Inc.

Synology jest dostawcą rozwiązań Network Attached Storage. oferuje urządzenia NAS zarówno do zastosowań domowych, jak i  dla przedsiębiorstw. Produkty Synology są wydajne, a przy tym niezawodne i przyjazne dla środowiska serwerów NAS.

Synology dostarcza swoim klientom wygodne i zarazem ekonomiczne rozwiązania, zapewniając przy tym duże możliwości wyboru. Filary firmy opierają się na technikach „5S”:

  • przechowywanie, 
  • synchronizacja, 
  • udostępnianie, 
  • bezpieczeństwo,
  • obsługa. 

Znajdują one swoje odzwierciedlenie zarówno w produktach, funkcjach, jak i kierunkach, w jakich podąża Synology.

CECHY PRODUKTÓW FIRMY SYNOLOGY:

DŁUGIE DZIAŁANIE SYSTEMU

SKALOWALNOŚĆ

INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE ENERGIĄ

DLA MAŁYCH, ŚREDNICH I DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW

DLA UŻYTKOWNIKÓW DOMOWYCH

WIELE POZYTYWNYCH OPINII UŻYTKOWNIKÓW

w PORTFOLIO FIRMY ZNAJDUJĄ SIĘ M.IN.:


w biznesie

Kompletny pakiet biurowy

Kompaktowy serwer plików, wyposażony w wiele niezbędnych funkcji w pracy biurowej, m.in. dostęp do plików w sieci lokalnej, dostęp do danych poprzez serwer FTP lub zdalnie poprzez przeglądarkę internetową.

Bezpieczeństwo danych

Funkcje i aplikacje przeznaczone specjalnie dla dużych firm, dzięki których wdrożenie serwera Synology w istniejącym środowisku biznesowym jest szybkie i proste.

Serwer cyfrowych możliwości

Funkcja Thin Provisioning, która umożliwia użytkownikom maksymalnie wykorzystać dostępną pamięć, aby zmniejszyć całkowity koszt posiadania danego systemu pamięci.

Dysk sieciowy zamiast kilku urządzeń sieciowych

Program Synology Web Station - umożliwia udostępnianie nawet 30 witryn internetowych na jednej stacji Synology. Program Synology Surveillance Station - stanowi centralny interfejs nadzoru środowiska biurowego przy użyciu kamer IP przez sieć. Wbudowany pakiet Mail Station - pozwala przekształcić stację Synology w serwer poczty elektronicznej po kilku krokach procedury instalacyjnej. Funkcja udostępniania drukarki USB - minimalizuje koszty firmy, umożliwiając współużytkowanie drukarki w biurze.

Kopia bezpieczeństwa

Wbudowana aplikacja do tworzenia kopii zapasowej danych umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych z serwera Synology na innym serwerze NAS Synology, jednostce rozszerzającej lub na dowolnym serwerze rsync przy użyciu szyfrowanej transmisji.W systemie DSM jest także dostępna synchronizacja folderów współdzielonych, umożliwiająca przywracanie danych po awarii. Dzięki usłudze synchronizacji folderów współdzielonych Synology może replikować dane, zapisując je na innym serwerze DiskStation w intranecie lub w Internecie, co zmniejsza ryzyko przerywania ciągłości pracy.

sYNOLOGY W DOMU

CYFROWE DANE

Możliwość gromadzenia i udostępniania plików multimedialnych na serwerze Synology dzięki wbudowanej, automatycznej galerii internetowej oraz tworzenia bloga, który także jest częścią systemu.

STANDARDY

Współpraca z nowoczesnymi odtwarzaczami wyposażonymi w złącze sieciowe oraz konsolami do gier; możliwość odtwarzania na domowym sprzęcie, filmów lub muzyki zapisanej na serwerze; wbudowany iTUNES.

wszechstronność

Możliwość pobierania plików i dodawania nowych zadań bez włączonego komputera. Postęp może być prowadzony przez Internet z wykorzystaniem przeglądarki internetowej.

INTERNET WWW

Wbudowany serwer www z pełną obsługą PHP i MySQL, który umożliwia samodzielne wprowadzanie zmian, testowanie i naukę technologii webowej.

BACKUP DANYCH

Oprogramowanie do szybkiego tworzenia kopii zapasowych plików z komputerów PC na dysku sieciowym. Dzięki nielimitowanej ilości użytkowników, istnieje możliwość tworzenia kopii z wielu komputerów w domu.

ZDALNA PRACA

Bezpieczny dostęp do plików z dowolnego miejsca i urządzenia, podłączonego do Internetu, dzięki usłudze FTP lub przez poprzez menu dostępne przez przeglądarkę internetową.

ŁATWY DOSTĘP

Dostęp do danych niezależnie od rodzaju używanego systemu (Windows,Linux, Mac) oraz możliwość przechowywania danych utworzonych w różnych językach, dzięki wsparciu dla Unicode.

MOBILNOŚĆ

Bezpłatne aplikacje mobilne zarówno dla systemu Apple iPhone, iPad, jak i systemów Android, które umożliwiają dostęp do danych na serwerze, zarządzanie nimi, przeglądanie zdjęć czy obsługę stacji monitoringu zdalnie.

DOSTĘPNOŚĆ

Możliwość zarządzania plikami na serwerze poprzez przeglądarkę internetową dzięki zainstalowanemu menadżerowi plików, co sprawia, że dostęp do danych, przechowywanych na NAS-serwerze nie jest ograniczony do sieci lokalnej LAN.

dlaczego warto wybrać synology?

ZARZĄDZANIE

Interfejs w języku polskim, wbudowane tryby pomocy, intuicyjny panel zarządzania.

INTEGRACJA

Możliwość integracji i zarządzania uprawnieniami z poziomu systemu Windows.

OBSŁUGA ISCSI

Zgodność z systemami wirtualizacji VMware, Citrix i Hyper-V.

POWIADOMIENIA

Informowanie o wszelkich zagrożeniach jakie pojawią się w systemie poprzez e-mail.

OSZCZĘDNOŚĆ

Produkty firmy Synology pozwalają na duże oszczędności w zużyciu energii elektrycznej.

DOSTĘPNOŚĆ

Szybki dostęp do plików poprzez przeglądarkę bez względu na system operacyjny i miejsce.

Serwer FTP

To metoda zdalnego dostępu do plików; nadaje się do udostępniania ich Klientom; dostęp do nich może być limitowany hasłem i loginem.

SYSTEM RAID

Bezpieczne przechowywanie danych; w przypadku awarii jednego z dysków, system zapewnia dostęp do jego kopii na pozostałych dyskach.

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!