Kompleksowe oprogramowanie do zarządzania zasobami IT, użytkownikami oraz bezpieczeństwem.

SYSTEM STATLOOK

to zaawansowana aplikacja przeznaczona do zarządzania infrastrukturą informatyczną oraz kontroli aktywności pracowników zarówno w małej firmie jak i dużym przedsiębiorstwie.

Statlook automatycznie zbierze dane o komputerach, użytkownikach i oprogramowaniu w sieci, pomoże Ci zarządzać licencjami, a także poinformuje o wszelkich istotnych zmianach i zdarzeniach.

Oprogramowanie Statlook w liczbach

MONITOROWANYCH KOMPUTERÓW
0
KLIENTÓW
0
LAT NA RYNKU
0

SYSTEM STATLOOK TO:

Zarządzanie zasobami (ITAM)

Śledź cykl życia każdego pojedynczego zasobu od chwili wyjęcia go z opakowania. Można osiągnąć dużo więcej, gdy nie trzeba wszystkiego robić ręcznie.

Blokowanie wycieku danych (DLP)

Zapobiegaj dostaniu się wrażliwych danych w niepowołane ręce. Monitorowanie i blokowanie wrażliwych informacji zawartych na nośnikach wymiennych.

Zarządzanie oprogramowaniem

Z pomocą menedżera licencji uzyskasz informacje zbiorcze na temat zakupionego oprogramowania. Z łatwością odnajdziesz wygasające licencje oraz zapotrzebowanie na zakup nowych.

Helpdesk i zdalny pulpit (ITIL)

Funkcjonalne centrum pomocy do Twojej dyspozycji. Świadczenie codziennego wsparcia technicznego nie musi być uciążliwym problemem. Dzięki profesjonalnemu helpdeskowi szybko zareagujesz na potrzeby użytkowników.

Monitorowanie aktywności (UMS)

Monitoruj aktywność użytkowników w Internecie. Sprawdź historię przeglądanych stron WWW, zwiększ bezpieczeństwo sieci komputerowej oraz wydajność pracowników.

Bezpieczeństwo danych osobowych (RODO)

Zarządzaj kompleksowo bezpieczeństwem danych osobowych. Pełna zgodność z najnowszymi wytycznymi RODO, UODO oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

STATLOOK TO INWESTYCJA, KTÓRA PRZYNOSI WYMIERNE OSZCZĘDNOŚCI W BARDZO KRÓTKIM CZASIE!

CENA OPROGRAMOWANIA UZALEŻNIONA JEST OD LICZBY STANOWISK, NA KTÓRYCH BĘDZIE ZAINSTALOWANE.

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!