marka przewodowego
i bezprzewodowego sprzętu sieciowego
oraz oprogramowania

Ruckus Networks oferuje zaawansowane systemy sieciowe rozwiązujące najistotniejsze problemy mobilnego dostępu do Internetu oraz efektywnych połączeń międzysieciowych.  

Rozwiązania firmy Ruckus Networks idealnie sprawdzają się tam, gdzie główny nacisk kładzie się na możliwość jednoczesnej obsługi dużej ilości użytkowników oraz bezpieczny, niezawodny dostęp do aplikacji i usług, niezależnie od tego, jak trudne jest środowisko.

ruckus oferuje:

Ruckus wynalazł i opatentował bezprzewodową technologię głosową, wideo i danych, taką jak adaptacyjne macierze antenowe, które rozszerzają zasięg sygnału, zwiększają szybkość transmisji danych i unikają zakłóceń, zapewniając dystrybucję wrażliwych na opóźnienia treści przez standardowe Wi-Fi.

Co wyróżnia system Ruckus Wireless?

Beamflex

Opatentowana technologia wykorzystująca układy inteligentnych anten umożliwiająca dynamiczne formowania wiązki i sterowania nią do obsługiwanych użytkowników.

SmartCast

Zaawansowana technologia QoS, która polega na sprawdzaniu każdego pakietu i automatycznie klasyfikuje go do jednej z czterech kolejek, a następnie dynamicznie przydziela pasmo steruje przepustowością.

SmartSec

Pakiet bezpieczeństwa sieci WiFi obejmujący m.in.: dynamiczne klucze DPSK, kontrola sieci w warstwie L2-L4, ochrona przed atakami DoS oraz wbudowany system WIDS do ochrony sieci WiFi.

SmartMesh

Technologia umożliwiająca budowanie elastycznych sieci radiowych . Inteligentne sieci mesh drastycznie upraszczają sieć oraz redukują koszty wdrożenia sieci WLAN.

SpeedFlex

Narzędzie do kompleksowego pomiaru szybkości ruchu w sieci WiFi.

cechy firmy ruckus:

wydajność

Wymagana wydajność sieci dla każdego, bez względu na to, jak trudne jest środowisko.

prostota

Pojedyncza platforma do zarządzania wieloma sieciami dostępowymi z bezdotykowym udostępnianiem i prostym, intuicyjnym zarządzaniem.

zdolność adaptacji

Wymienne opcje wdrażania zapewniające łatwą rozbudowę pojemności w przyszłości.

innowacja

Opatentowane podstawowe technologie RF, RRM w chmurze oparte na sztucznej inteligencji.

interoperacyjność

Integracja technologii RUCKUS z aplikacjami firm trzecich i rodzimymi, dzięki otwartym interfejsom API.

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!