WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA DZIĘKI
7- POZIOMOWEJ OCHRONIE​

QNAP dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania Network Attached Storage (NAS). Software i hardware budowany z myślą o zapewnieniu najwyższej użyteczności i bezpieczeństwa. Firma zapewnia najwyższej jakości produkty NAS dla użytkowników domowych oraz biznesowych, zapewniając im rozwiązania do przechowywania danych, backupu, migawek, wirtualizacji, pracy grupowej, multimediów oraz innych zastosowań.

Domowe centrum multimedialne

- Streamuj lub użyj HDMI 2.0/1.4 do bezpośredniego odtwarzania multimediów HD 4K.
- Dostęp do Twoich plików z dowolnego miejsca.
- Cicha, bezwentylatorowa konstrukcja o niskim poziomie drgań.

SMB


- Centralne zarządzanie komputerami w sieci.
- Elastyczne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dla Windows® i Mac®.
- Wszechstronny monitoring zapewniający całodobową ochronę.

Enterprise


- Integralność danych dzięki mechanizmowi samonaprawy.
- Deduplikacja i kompresja danych.
- Niezawodny do środowisk wirtualizacji.


TO, ZA CO NAJBARDZIEJ LUBIMY QNAP:

SSD CACHE

Pamięć podręczna SSD może bardzo pomóc w podniesieniu wydajności w wymagających zastosowaniach oraz poprawie ogólnych procesów systemowych. Oprócz tego zapewnia ekonomiczną i łatwą w instalacji metodę rozbudowy NAS.

WIRTUALNY JBOD

VJBOD (wirtualny JBOD) to technologia rozszerzania pojemności pamięci masowej, która umożliwia wykorzystanie nadmiarowych zasobów serwera QNAP NAS do rozszerzenia miejsca do magazynowania innego serwera QNAP NAS. Umożliwia to nie tylko tworzenie wirtualnych pul i woluminów w lokalnej sieciowej pamięci masowej, ale również osiągnięcie najwyższego wykorzystania pamięci masowej wielu serwerów QNAP NAS w danym środowisku.

QTIER

Rozwiązanie Qtier™ to automatycznie warstwowana pamięć masowa, która automatycznie przenosi często używane dane do wysokowydajnych poziomów pamięci masowej, oraz zimne dane do niskobudżetowych dysków o większej pojemności, dzięki czemu firmy mogą korzystać z wyjątkowej wydajności aplikacji, a jednocześnie zmniejszyć łączne koszty eksploatacji pamięci masowej.

CENTRUM POWIADOMIEŃ

Centrum powiadomień w systemie QTS 4.3.5 obejmuje wszystkie zdarzenia i alerty systemu. Oznacza to, że zamiast konieczności konfigurowania ustawień w kilku aplikacjach użytkownik ma do dyspozycji rozwiązanie oparte na jednej wszechstronnej aplikacji. Dzięki Centrum powiadomień przez cały czas , masz scentralizowany dostęp do wszystkich powiadomień i dzienników systemu — wszystko w jednym oknie

ZARZĄDZANIE GRUPAMI RAID

Serwer QNAP NAS obsługuje różne typy RAID, które zapewniają różne poziomy wydajności i nadmiarowości danych. W zależności od liczby dysków twardych zainstalowanych w różnych serwerach NAS można wybrać konfigurację pojedynczego dysku, RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 oraz z możliwością wymiany dysku podczas działania serwera („hot spare”).

THUNDERBOLT 3

Oferuje on ultraszybki transfer danych i możliwości rozbudowy pamięci masowej odpowiednio do potrzeb związanych z intensywną pracą przy użyciu wielu stacji roboczych. Nowo dodany protokół SMB w programie Apple Final Cut Pro X 10.3 przyspiesza i ułatwia współpracę między użytkownikami komputerów Mac i z Windows oraz zwiększa jej efektywność.