Zintegrowana platforma bezpieczeństwa nowej generacji

Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM). Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych.

Produkty Fortinet integrują wiele funkcji bezpieczeństwa: zaporę ogniową, ochronę antywirusową, VPN SSL i IPSec, wykrywanie intruzów, zabezpieczenie przed spamem i programami szpiegującymi oraz zarządzanie ruchem. Dzięki technologii ASIC oferują nie tylko ochronę sieci każdej wielkości, ale też zarządzanie i raportowanie.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów, wśród których znajdą Państwo zaawansowane rozwiązania z serii FortiGate. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele podstawowe, dla niedużych sieci ( FortiGate 30E ), wyższy model ( FortiGate 60E ) o zwiększonej wydajności zapory sieciowej oraz model dla większych sieci ( FortiGate 100E ). W zależności od potrzeb klienta dopasujemy odpowiednie rozwiązanie!

System operacyjny

FortiOS to system operacyjny do obsługi urządzeń Fortinet.System wykorzystuje jako kernel zmodyfikowaną wersję kernela Linux (wersji 2.4.37 w FortiOS 5.4.1) i ext2 jako system plików. Interfejs panelu administratora bazuje na platformach jinja2 i django oraz pythonowym backendzie W grudniu 2003 r. Fortinet wprowadził wersję FortiOS 2.8, która wzbogaciła system operacyjny o 50 nowych funkcji.

FORTINEt w liczbach

Państwo
Stany Zjednoczone

Siedziba
Sunnyvale, Kalifornia,

Data założenia
2000

Zatrudnienie
5639

Skorzystaj z wiedzy ekspertów

NSE CERTIFICANTIONS

TECHNICAL

ZADZWOŃ

SALES

FORTINET SECURITY FABRIC

HARDWARE

VIRTUALL MACHINE

CLOUD

HARDWARE

VIRTUALL MACHINE

CLOUD

FORTIAP

Bezprzewodowe punkty dostępowe zarządzane z posiomu FORTIGATE

FORTIANALYZER

Zbieranie, analiza i archiwizacja logów.

FORTIGATE

Rozwiazanie klasy UTM/NFGW

FORTIMAIL

Ochrony poczty e-mail, do wyboru tryb serwera lub tryb transparentny

FORTISWITCH

Przełączniki sieciowe zapewniające wydajność oraz bezpieczeństwo

FORTINET W LICZBACH

klientów
100 +
urządzeń
1 +
patentów
1

Wszystkie funkcjonalności w jednym pakiecie. 

FortiGuard Labs oferuje informacje na temat zagrożenia w czasie rzeczywistym dostarczając kompleksowe aktualizacje zabezpieczeń. 
Zespół Inżynierów i ekspertów współpracuje z wiodącymi na świecie organizacjami i innymi dostawcami zabezpieczeń, a także organami ścigania.

Nasz zespół wsparcia klienta FortiCare zapewnia globalną obsługę techniczną wszystkich produktów Fortinet. Z personelem w obu Amerykach, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji. FortiCare oferuje usługi do spełnienia potrzeby przedsiębiorstw każdej wielkości.