HALLO PODKARPACIE !

Zapraszamy wszystkich ADMINISTRATORÓW I SPECJALISTÓW Z BRANŻY IT w dniu 30.03.2022r. na bezpłatne spotkanie informacyjne  na którym porozmawiamy o rozwiązaniach FORTINET wspierających cyberochronę.

Miniony czas był wielkim wyzwaniem dla nas wszystkich- zmiany technologiczne planowane w perspektywie lat, urzeczywistniły się w przeciągu miesięcy. Kluczowym aspektem przedsiębiorstw stało się dostosowanie infrastruktury IT, wdrożenie rozwiązań skrojonych na miarę z uwzględnieniem potrzeb danego przedsiębiorstwa, a szczególnie potrzeb ochrony rozproszonej i pracy zdalnej. Wymuszone przez pandemię, przyspieszone przejście firm do modelu cyfrowego, a także aktualna sytuacja polityczno-militarna sprzyja nadużyciom ze strony cyberprzestępców, które może zagrozić funkcjonowaniu firm.

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie na naszym spotkaniu informacyjnym na którym przedstawimy atuty wynikające ze współpracy z naszą firmą oraz przeprowadzimy praktyczny pokaz rozwiązań FORTINET, które w sposób kompletny zabezpieczają infrastrukturę IT oraz środowisko pracy w domach pracowników.

Oprócz inspirujących prelekcji będzie okazja do wymiany doświadczeń z praktykami, którzy na co dzień stoją przed wzywaniem zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego.

AGENDA SPOTKANIA

             – FORTIGATE – Core bezpieczeństwa sieci.

             – FORTISWITCH – Dlaczego segmentacja powinna być łatwa?

             – FORTIAP – Bezpieczna i w pełni zarządzana sieć WIFI.

             – FORTIANALYZER & MANAGER – Jak bardzo potrzebne są logi i centralne zarządzanie?

             – FORTICLIENT – Bezpieczna praca zdalna.

NIE przegap tegO wydarzenia!

30.03.2022

gwarantujemy, że Nie będzie to stracony czas!

partner sPOTKANIA:

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI !