Bezpłatny meeting

21.09.2021

LETNI BEZPIECZNIK


Zapraszamy do udziału w II edycji LETNIEGO BEZPIECZNIKA, podczas którego w wyjątkowo letnim klimacie, przy luźnej i wakacyjnej atmosferze pogadamy o bezpieczeństwie w przestrzeni cyfrowej i zdalnej.

W pierwszym bloku poświęconym rozwiązaniom Fortinet omówimy nowości systemu FortiOS 7.0., przedstawimy niezawodną ochronę sieci z urządzeniami FortiGate, FortiSwitch oraz FortiAP. Zapoznamy Was również z oprogramowaniem zapewniającym bezpieczną pracę zdalną pracowników w Waszych firmach.

Podczas drugiej części spotkania możecie liczyć na dużą dawkę wiedzy na temat ACRONIS Cyber Protect, który chroni sieć i komputery przed niebezpieczeństwami, zarówno na poziomie backupu, jak i w zakresie przeciwdziałania malware’owi.

Wpadnijcie 21.09.2021 do Browaru Przystań w Chorzowie.
Oprócz inspirujących prelekcji, wymiany wiedzy, gwarantujemy strawę dla żołądka i napoje chłodzące.

AGENDA SPOTKAnia:

Spotkanie jest w pełni darmowe. Aby wziąć w nim udział wystarczy się zarejestrować.

termin i MIEJSCE spotkania:

Browar Przystań w Chorzowie

Cel spotkania:

Zależy nam przede wszystkim na networkingu i  stworzeniu przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat cyberbezpieczeństwa. To miejsce, w którym mogą spotkać się   doświadczeni inżynierowie bezpieczeństwa, administratorzy, wdrożeniowcy, na co dzień pracujących przy wdrożeniach technologii UTM oraz pasjonaci, amatorzy, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego.

partnerZY wydarzenia:

miejsce i termin spotkania:

Browar Przystań w Chorzowie

Zależy nam przede wszystkim na networkingu i  stworzeniu przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat cyberbezpieczeństwa. To miejsce, w którym mogą spotkać się  doświadczeni inżynierowie bezpieczeństwa, administratorzy, wdrożeniowcy, na co dzień pracujących przy wdrożeniach technologii UTM oraz pasjonaci, amatorzy, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego.

partnerZY wydarzenia:

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE

i edycja letniego bezpiecznika