technologia stabilności

Lenovo jest światowym liderem
w zakresie technologii osobistych. Wszystkie produkty są niezwykle intuicyjne i odznaczają się perfekcją produkcji, co ciągle podwyższa poprzeczkę w branży IT.

w swojej ofercie posiada:

Komputery i tablety

monitory

Akcesoria

smartfony

serwery i pamięć

rozwiązania dla inteligentnego domu

usługi i rozwiązania

pomoc techniczna

Lenovo to marka słynąca z tworzenia wydajnych laptopów i komputerów stacjonarnych.

Firma oferuje laptopy w wielu odsłonach. Produkty różnią się od siebie m.in. wielkością, masą czy parametrami technicznymi. Urządzenia dla bardziej wymagających zastosowań zostały wyposażone m.in. w dodatkowe karty graficzne czy system głośników z technologią Dolby Audio. To idealne rozwiązanie zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i firm, które stawiają na maksymalną wydajność oraz nowoczesne komponenty.

skuteczne zabezpieczenia

Laptopy Lenovo zostały wyposażone w szereg zabezpieczeń, które pozwalają na chronienie danych zgromadzonych na urządzeniu. Niektóre urządzenia, zwłaszcza te stworzone z myślą o stosowaniu w biurach, mają wbudowany czytnik linii papilarnych. Dzięki temu nie trzeba wpisywać hasła, by odblokować sprzęt. 

Laptopy do pracy biurowej

To sprzęty znacznie lżejsze, wyposażone w komponenty do mniej wymagających zadań. Urządzenia te są bardzo cienkie i stosunkowo lekkie. Pomimo swojej kompaktowej konstrukcji posiadają wydajną baterię. Laptopy te mogą być wykorzystywane nie tylko do pracy biurowej. Będą idealne dla osób, które szukają mobilnego sprzętu. 

Laptopy do zadań specjalnych

Są to sprzęty wydajne, pozwalające na obsługiwanie współczesnych, wymagających produkcji. Zostały wyposażone w karty graficzne cenionych marek (np. NVIDIA). Oprócz tego posiadają wydajne procesory, zapewniające płynną pracę i możliwość obsługiwania różnych programów wykorzystywanych przez grafików. 

dlaczego warto zdecydować się na lenovo?

wysoka jakość wykonania

zróżnicowany sprzęt

produkty o różnym poziomie cenowym

nowości zapewniają większe osiągi w porównaniu do ich starszych odpowiedników

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!