KONTAKT

B&B Jacek Baron
ul. Walentego Roździeńskiego 2A
41-946 Piekary Śląskie
NIP: 4980171065
REGON: 243143493
Nr konta bankowego:
ING Bank Śląski SA 13 1050 1621 1000 0091 3112 0371

 

zespół b&b

Jesteśmy ekipą specjalistów, którzy czerpią wielką satysfakcję ze swojej pracy.
Zarażamy energią i pozytywnym podejściem.
STAWIAMY NA rozwój i wymianĘ wiedzy.

JACEK BARON

Founder & Owner
jacek.baron(at)b-and-b.pl
tel. +48-500-413-313

Głowa naszej rodziny.

Przykład łączenia pasji z pracą zawodową – od kilkunastu lat związany z narzędziami podnoszącymi poziom bezpieczeństwa firm. Śledzi wszystkie nowości z branży i jest nie do zagięcia. Nastawiony na ciągły rozwój, stawia przed sobą coraz to nowe wyzwania. Nagradza, rozdaje zadania, wymaga i chciałoby się napisać, że karze, ale takie działania nie leżą w jego naturze. Ciągle ma nowe wizje, zawsze gotowe rozwiązania. Nie można go zatrzymać bo jak sam mawia – „nie wystarczy być dobrym- trzeba być najlepszym”. Wierzy w perfekcjonizm jako nieustający proces, który pozwala doskonalić umiejętności i odkrywać nowe predyspozycje.

dział handlowy:

KAMIL AMBROZIAK

Specjalista ds. handlowych
kamil.ambroziak(at)b-and-b.pl
tel. +48-504-359-625

Ma wiedzę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa IT i lata doświadczeń w branży.

Mistrz rozmów bez emocji w nadmiarze. Choć nie daje tego po sobie poznać, jest zawsze bardzo zaangażowany i przejęty tym, co robi. Nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi, a o największych kryzysach mówi z takim opanowaniem, jakby mówił o porannej kawie. Dla niego każdy dzień w tej pracy to nowe wyzwania i brak monotonii.  Nazywany największym ogarniaczem najbardziej zawiłych zamówień odstresowuje się nucąc pod nosem o Bella Ciao, Bella Ciao … Posiada czarny pas w sarkazmie. Krótko mówiąc, śmiertelnie poważny człowiek 🙂

MICHAŁ DRÓŻDŻ

Specjalista ds. handlowych
michal.drozdz(at)b-and-b.pl
tel. +48-728-539-366

Ma wiedzę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa IT i lata doświadczeń w branży.

Najbardziej w swojej pracy ceni potrzebę wykonywania kreatywnych działań dla uzyskania jak najlepszych efektów pracy. Swoją pracę traktuje również jako hobby i nie lubi stać w miejscu. W kontakcie z klientami czuje się doskonale. Ceni szczerość, partnerskie relacje i podejmowanie wyzwań, woli „kawę na ławę’’ niż „zamiatanie pod dywan”. Zawsze daje z siebie 200%. Gdyby nie potrzeba snu, Michał osiągnęłaby rekord w ilości przepracowanych godzin – robiłby przerwy tylko na papierosa.

Tomasz stachyra

Specjalista ds. handlowych
tomasz.stachyra(at)b-and-b.pl
tel. +48-517-276-300

Od lat zajmuje się sprzedażą rozwiązań z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. 

Jego drugie imię to Ambicja. Krążą plotki, że jego doba trwa 48 godzin. Nastawiony na działanie – zawsze na sto procent i w zgodzie ze sobą. Nie zaśnie, dopóki nie dokończy tego, co zaczął. Jest fanem strategii zachęcania Klienta do wybrania rozwiązań korzystnych, a nie po prostu łatwych.

Stawia na szczerość, dzięki czemu nawiązuje trwałe relacje nie tylko z klientami. Facet nie do zagadania 😉 Pasjonat dobrego jedzenia.

dział TECHNICZNy:

TOMASZ BARON

Specjalista ds. IT
tomasz.baron(at)b-and-b.pl
tel. +48-577-866-899

Inżynier posiadających wieloletnie doświadczenie w branży IT. Prowadzi projekty wdrożeniowe technologii UTM, a także szkolenia. Wspiera naszych Klientów w rozwiązywaniu problemów sieciowych.

Nie lubi stać w miejscu.  Pasjonat szeroko rozumianej informatyki i nowinek technologicznych. To nasz totalny technik ogarniacz dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, a im ich więcej zadań tym większa mobilizacja.  Ma niezłe tempo pracy, ale zdecydowanie doba jest dla niego zbyt krótka. Jego siła to ogromna wiedza,  nieprzeciętna precyzja i skupienie. Pomaga Klientom rozwiązać techniczne zawiłości w mistrzowskim stylu. Wymagający wobec siebie i innych, nieustannie podnosi własne kwalifikacje.

Prywatnie zapalony entuzjasta dobrego gamingu i miłośnik jedzenia. W sporze Rolada vs. Rukola, zdecydowanie staje po stronie tej pierwszej 😀

ADRIAN KAMIZELA

Specjalista ds. IT
adrian.kamizela(at)b-and-b.pl
tel. +48-577-700-719

Inżynier specjalizujący się w szeroko pojętej technologii IT, w tym sieci komputerowych i zabezpieczeniach opartych o najnowsze technologie. Odpowiada za projekty wdrożeniowe, a także wsparcie techniczne naszych Klientów.  Realizuje szkolenia oraz audyty bezpieczeństwa danych w systemach informatycznych i sieci ICT oraz KRI i KSC

Od najmłodszych lat interesuje się najnowszymi technologiami i z uwagą śledzi wszelkie niusy w artykułach branżowych. Wiedzę pogłębia jako student ze specjalizacją sieci komputerowe i bezpieczeństwo systemów informatycznych. Świetnie odnajduje się w środowisku, w którym wszystko jest na już i na teraz. Punktualny, a nawet przed czasem. Ze wszystkimi znajdzie wspólny język.  Słucha i słyszy potrzeby Klienta.

Lubi maszkety. Fan motoryzacji. Coś czujemy, że się zakolegujemy na dłużej. 

JAKUB SZABLEWSKI

Młodszy Specjalista ds. IT
jakub szablewski(at)b-and-b.pl
tel. +48-577-700-430

Inżynier specjalizujący się w technologii IT, nasza tajna broń w walce z technicznymi problemami systemów bezpieczeństwa. Interesuję się szeroko zakrojoną techniką, informatyką, nowinkami technicznymi, elektroniką. Nic dziwnego, że zasilił nasze szeregi.

Zawsze skupiony, mocno koncentrujący się na pracy i przejęty tym, co robi. Rozwój, to coś co go napędza. Uwielbia przełamywać rutynę i wychodzić poza utarte ścieżki. Dlatego ciągle próbuje nowych rzeczy, a także hobbystycznie realizuje się w remontowaniu starych samochodów od mechaniki, elektryki po lakiernictwo, oraz naprawie urządzeń mniej lub bardziej skomplikowanych.

Miłośnik zwierząt, gór i leśnych spacerów.

Jak sam o sobie mówi człowiek złota rączka 🙂 

DZIAŁ LOGISTYKI I MARKETINGU:

BARBARA BARON

Specjalista ds. logistyki i marketingu
barbara,baron(at)b-and-b.pl
tel. +48-504-326-322

Jest najlepszym ogarniaczem codzienności i strażnikiem procedur.

Każdy dzień rozpoczyna od kawy. To nasza tajna broń w walce z dokumentami i umowami, a im więcej pracy tym większa mobilizacja. Stale doskonali umiejętności poruszania się w przestworzach social mediów.  Do każdego nowego zadania podchodzi z wielkim zapałem – poświęca mu 100% energii i kreatywności. W ferworze walki nikt nie zliczy ilości potłuczonych szklanek czy też rozlanych kaw 🙂

Lubi sobie dobrze zjeść 😀 Prywatnie wielka fanka podróży i spacerów urokliwymi alejkami starych miast i wypoczynku na łonie natury.

KATARZYNA GLIB

Specjalista ds. logistyki i marketingu
katarzyna.glib(at)b-and-b.pl
tel. +48-601-565-105

Z wykształcenia HRowiec, z wyboru ogarniacz rzeczy wszelakich, skarbnica nieszablonowych pomysłów!

Bujna czupryna dotrzymuje kroku jej bujnej wyobraźni, a to wszystko przeplecione doskonałym wyczuciem potrzeb biznesowych naszych Klientów. To dla Was Kasia planuje, tworzy i optymalizuje. Na jej barkach spoczywa odpowiedzialność za eventy, zamówienia, umowy oraz branding.
Kreatywność i skrupulatność w działaniu to cechy, które najbardziej przydają jej się w firmowym boju.

W wolnym czasie uwielbia chodzić na koncerty. Jest wielką miłośniczką kina, podcastów i blogów o filmie. Absolutna fanka kawy i słodyczy- łatwo ją przekupić czekoladą 🙂

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

KINGA GRECZEL

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta
kinga.greczel(at)b-and-b.pl
tel. +48-601-880-897

Poznajcie Kingę, która dołączyła do Działu Obsługi Klienta.

Kinga pracuje na pierwszej linii frontu- czyli operacyjnym centrum dowodzenia BB. Pod ścisłą kontrolą ma wszystkie segregatory, pisma, umowy, zakupy, tabelki, zestawienia i rejestry. Dba również o nasze media społecznościowe. Organizuje i koordynuje usługi szkoleniowe.  Dlatego jeśli wpadniecie do nas na szkolenia to właśnie Kinga przywita Was gorącą Kawą:) i jej pięknym uśmiechem.

Prywatnie fanka cięższych brzmień, mrocznych thrillerów i horrorów. Najlepszą formą spędzania wolnego czasu są wycieczki podczas których Kinga uwielbia odkrywać nowe miejsca i nieprzetarte ścieżki. Chociaż nie pogardzi też dobrą książką przy herbacie. 

NASZA ZAŁOGA NIE JEST KOMPLETNA

Jeśli szukasz pracy, w której nigdy nie będziesz się nudzić, nie zabraknie Ci wyzwań i wciąż będziesz się rozwijać – to jest miejsce dla Ciebie!

Chętnie Cię poznamy. Niewykluczone, że razem podbijemy świat IT!

Contact Us

We would Be Happy To Assist You

Call Us, Write Us, or Knock on Our Door

We Would Be Happy To Meet You And Learn All About Your Business

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adiop iscing elit, sed do eiusmod tempor inci didunt ult labore et dolore magna aliqua.

Let׳s Meet

Coffee Is On Us

Give Us A Call​​

209-337-5705​​

We're On The Map​​

1376 Carriage Court​​

Send Us A Message​​

beyond@info.com​​

Connect with our team

DESIGN

Amanda Lee

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

social

Adam Cheise

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Present

Mike Stuart

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Present

Mike Stuart

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

engineer

Floyd Staller

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Co-founder & ceo

Donald Milson

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

content manager

Mishel Fox

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

DZIAŁ LOGISTYKI I MARKETINGU

engineer

Barbara Baron

Jest najlepszym ogarniaczem codzienności i strażnikiem procedur. Każdy dzień rozpoczyna od kawy. To nasza tajna broń w walce z dokumentami i umowami, a im więcej pracy tym większa mobilizacja. Stale doskonali umiejętności poruszania się w przestworzach social mediów. Do każdego nowego zadania podchodzi z wielkim zapałem – poświęca mu 100% energii i kreatywności. W ferworze walki nikt nie zliczy ilości potłuczonych szklanek czy też rozlanych kaw 🙂 Lubi sobie dobrze zjeść 😀 Prywatnie wielka fanka podróży i spacerów urokliwymi alejkami starych miast i wypoczynku na łonie natury.
Co-founder & ceo

Katarzyna Glib

Z wykształcenia HRowiec, z wyboru ogarniacz rzeczy wszelakich, skarbnica nieszablonowych pomysłów! Bujna czupryna dotrzymuje kroku jej bujnej wyobraźni, a to wszystko przeplecione doskonałym wyczuciem potrzeb biznesowych naszych Klientów. To dla Was Kasia planuje, tworzy i optymalizuje. Na jej barkach spoczywa odpowiedzialność za eventy, zamówienia, umowy oraz branding. Kreatywność i skrupulatność w działaniu to cechy, które najbardziej przydają jej się w firmowym boju. W wolnym czasie uwielbia chodzić na koncerty. Jest wielką miłośniczką kina, podcastów i blogów o filmie. Absolutna fanka kawy i słodyczy- łatwo ją przekupić czekoladą 🙂

Want To Learn More About Our Services?

let’s talk