wiodący producent technologii informacyjnych
i komunikacyjnych (ict)

Fujitsu Technology Solutions to największy dostawca infrastruktury informatycznej.

Wśród klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy oraz klienci indywidualni. Opierając się koncepcji dynamicznych infrastruktur, firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług IT, od systemów klienckich po rozwiązania dla data centre, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi (IaaS, Infrastructure as a Service).

Produkty firmy fujitsu

Portoflio

Serwery PRIMERGY

To skalowalne, niezawodne i popularne sprzęty wyposażone w najlepsze systemy zabezpieczeń oraz system zdalnego zarządzania. Na ofertę modeli składają się zarówno budżetowe serwery, stworzone z myślą  o spełnianiu podstawowych funkcjonalności sieciowych, jak i te najbardziej wydajne, do przeprowadzania skomplikowanych obliczeń, VDI czy szeroko pojętego AI.

stacje robocze celsius

To potężne komputery do najbardziej wymagających zadań. Są wyposażone w procesory
Intel Xeon W, dzięki czemu zapewniają doskonałe osiągi w profesjonalnych zastosowaniach i obsługę najnowszych technologii. Stacje robocze to również oszczędność dzięki doskonałej inżynierii energetycznej oraz bezpieczeństwo pracy w środowisku IT na najwyższym poziomie.

komputery esprimo

To rodzina komputerów dedykowana do każdej przestrzeni biurowej. Komputery oferują wysoką kulturę pracy oraz oszczędność. Są dostępne zarówno w wersji nano-PC, jak i micro tower dla bardziej wymagających środowisk pracy. Wyposażone są w procesory Intel Core, Pentium oraz Celeron.

notebooki lifeboook

Laptopy marki Fujitsu oferują rozbudowane opcje konfiguracji, wysoką wydajność i bezpieczeństwo pracy w połączeniu z najnowszą technologią. Dzięki temu jest to najwyższa półka sprzętu dla firm. W ofercie znajdą się także budżetowe modele urządzeń, które przekonują wysoką kulturą i niezawodnością w pracy.

tablety stylistic

Urządzenia te dedykowane są dla firm, lecz projektowane dla indywidualnych potrzeb użytkowników. To elastyczna rodzina produktów o dużych możliwościach konfiguracyjnych, dzięki którym tablety sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w specjalistycznych środowiskach pracy.

skanery scansnap

To najwyższa półka skanerów. Obsługa całego środowiska programowego, łączność sieciowa, detekcja tekstu czy automatyczne poprawianie skanowanych dokumentów to tylko niewielka część ich możliwości. Szeroka gama produktów pozwala dobrać rozwiązania zarówno małym, jak i bardzo dużym organizacjom.

usługi firmy fujitsu

usługi w zakresie działalności i zastosowań

Pomagają firmom odpowiadać na główne wyzwania transformacji cyfrowej przez wykorzystanie podejścia opartego na współtworzeniu i połączonego ekosystemu Fujitsu. Kompleksowe portfolio usług obejmuje każdy element, od rozwoju i integracji aplikacji po zarządzanie nimi i outsourcing.

Usługi zarządzania infrastrukturą

Obniżają koszty i zwiększają wydajność dzięki innowacjom technologicznym i skupieniu się na projektowaniu usług wysokiej jakości. Konsolidują, standaryzują, automatyzują oraz wirtualizują systemy, wykorzystując odpowiednie usługi w chmurze.

Usługa cyberbezpieczeństwa

Wzmacnia odporność firm na cyberataki i poprawia bezpieczeństwo danych, lokali i ludzi. Jest to kluczowa kwestia działalności prowadzonej w cyfrowym świecie. Fujitsu stosuje oparte na intelgencji podejście do cyberbezpieczeństwa, które umożliwia wprowadzenie innowacji i zmian bez obaw.

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!