Bezpieczna praca zdalna

FortiToken Cloud

Bezpieczne zarządzanie w chmurze dwuetapowym uwierzytelnianiem dla FortiGate z pomocą FortiToken Cloud

FortiToken Cloud

FortiToken Cloud to usługa zarządzania tożsamością i dostępem jako usługa (IDaaS) oferowana przez firmę Fortinet. Umożliwia klientom korzystającym z urządzeń FortiGate (FGT) dodanie uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA) dla swoich użytkowników bez dodatkowego sprzętu lub oprogramowania.

Z zarządzaniem w chmurze i przyjaznymi dla użytkownika tokenami mobilnymi – FortiToken Cloud zawiera wszystko, czego potrzebujesz do wdrożenia MFA w środowisku FortiGate (lub FortiAuthenticator). FortiToken Cloud obsługuje również rozwiązania i aplikacje firm trzecich za pośrednictwem swoich interfejsów API.

Co zyskasz dzięki FortiToken Cloud?

Scentralizowane zarządzanie uwierzytelnianiem dwuskładnikowym, z dowolnego miejsca, o każdej porze.

Łatwe wdrożenie: brak dodatkowego sprzętu, oprogramowania lub zmian w ACL.

Licencje z możliwością układania w stos: Wszystkie subskrypcje można „stackować” z równoczesnymi odnowieniami. FortiToken Cloud może się zatem łatwo skalować wraz ze zmieniającymi się potrzebami.

Usługa obejmuje wszystko, co jest niezbędne do wdrożenia uwierzytelniania dwuskładnikowego w środowisku FortiGate, w tym tokeny za pośrednictwem FortiToken Mobile.

FortiToken Cloud SMS

FortiToken Cloud oferuje także funkcję dostarczania kodu poprzez SMS, za dodatkową opłatą można wykupić dodatkowych kredytów SMS w pakietach po 2500, 10 000 i 25 000. Fortinet oferuje także usługę SMS opartą na kredytach, która będzie pobierała kredyty za korzystanie z SMS-ów w zależności od kraju lub regionu, w którym zarejestrowane są numery telefonów użytkowników końcowych. 

Migracja posiadanych tokenów:

Firma Fortinet wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i dla użytkowników posiadających licencję FortiToken Mobile oferuje możliwość migracji FotiToken Mobile z FortiGate do usługi FortiToken Cloud, aby w pełni wykorzystać chmurowe rozwiązanie MFA dla wszystkich potrzeb konsumenta.

Kontakt

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​
Godziny otwarcia biura - 8:00-16:00
Godziny pracy wsparcia – całodobowo