extreme networks

Jedna z największych firm z zakresu technologii sieciowych na świecie.

ŁĄCZY PRZEDSIĘBIORSTWA

Extreme Networks rozwija technologię wykorzystując możliwości uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, analityki i automatyzacji.

Skutecznie rozwiązuje problemy związane z technologiami mobilnymi, mediami społecznościowymi, przetwarzaniem w chmurze oraz obsługą dużych zbiorów danych (Big Data).

KOMPLEKSOWE PORTFOLIO ZAAWANSOWANYCH ROZWIĄZAŃ SIECIOWYCH

OFERTA EXTREME NETWORKS

zarządzanie siecią

 ExtremeAnalytics – skalowalne rozwiązanie zarządzane siecią z analityką biznesową w ramach jednego, zintegrowanego narzędzia. Umożliwia identyfikację i analizę przepływu danych w sieci, by dostarczyć użytecznych informacji o aplikacjach, użytkownikach, lokalizacjach, urządzeniach i ich wpływie na wydajność sieci. Dzięki obsłudze milionów przepływów i współpracy z różnorodnymi środowiskami sieciowymi, od tradycyjnych infrastruktur, po sieci bezprzewodowe i publiczne chmury obliczeniowe, ExtremeAnalytics oferuje pełny obraz aplikacji działających w sieci.

bezpieczeństwo

SIEM (Extreme Security Information and Event Management) – to narzędzie do gromadzenia danych, korelowania ich w postać ujednoliconą i alarmowania o potencjalnych zagrożeniach. Automatycznie generuje raporty w oparciu o polityki bezpieczeństwa obowiązujące w danym przedsiębiorstwie, a wszystko zarządzane jest z jednej scentralizowanej platformy.

Management Center  – jednolita platforma zapewniająca zarządzanie, widoczność i kontrolę sieci przewodowych i bezprzewodowych opartych na urządzeniach różnych dostawców: od centrum danych do mobilnych urządzeń dostępowych. 

Access Control –  to oparte na standardach zgodnych z rozwiązaniami innych firm rozwiązanie zapewniające kontrolę dostępu do sieci, zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych w zależności od położenia, pory dnia, urządzenia, systemu operacyjnego użytkownika lub grupy użytkowników. Zapewnia identyfikację i widoczność urządzeń w sieciach komputerowych oraz kontrolę aplikacji.

przełączniki

Przełączniki modularne serii Extreme BlackDiamond X8, BlackDiamond 8000 oraz Etnerasys serii S i K –  znajdują zastosowanie od bardzo dużych centrów danych po mniejsze instalacje obsługujące oddziały regionalne. Dzięki wydajności rzędu Terabitów/sek, skalowalności i oferowanym rozwiązaniom wysokiej dostępności przełączniki Extreme Networks doskonale spełniają wymagania Klientów.

E4G-200 Cell Site Router – Urządzenia dla dostawców usług komórkowych (przełączniki szkieletowe) to stackowalne urządzenia do sieci komórkowych przesyłające dane w warstwach L2 i L3 oraz oferujące funkcje synchronizacji zegara dla aplikacji mobilnych dostawców usług.

Przełączniki serii 200 – Wszystkie przełączniki serii 200 to pełen zestaw funkcji warstwy 2 oraz routing statyczny warstwy 3.

sieć wi-fi

ExtremeWireless – to rozwiązanie zapewniające użytkownikom jakość pracy z Wi-Fi porównywalną z siecią bezprzewodową. Punkty dostępowe ExtremeWireless to pełna gama urządzeń opracowanych specjalnie dla edukacji, opieki zdrowotnej, czy dużych obiektów użyteczności publicznej. 

– Kontrolery ExtremeControl – pozwalają na elastyczne zarządzanie wszystkimi lub wybranymi punktami dostępowymi, niezależnie od ich położenia geograficznego. Zapewniają oparte na rolach narzędzia do kontroli użytkowników, urządzeń bezprzewodowych i aplikacji działających w sieciach Wi-Fi. 

ExtremeWireless Radar – zapewnia bezpieczeństwo sieci Wi-Fi i analizę widma radiowego, wykrywanie urządzeń zakłócających pracę sieci bezprzewodowych, w pełni integruje się z platformą do zarządzania NetSight.

przewodnik po produktach extreme networks

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!