OPROGRAMOWANIE ANTYWIRUSOWE
DLA BIZNESU, URZĘDÓW I SZKÓŁ

Postaw na sprawdzone rozwiązania z zakresu ochrony antywirusowej. Antywirus ESET przystosowany jest do potrzeb rozbudowanych sieci firmowych, jak i małych firm. To także niezawodny antywirus dla szkół, urzędów czy sieci domowych. Stanowi skuteczne zabezpieczenie komputerów, serwerów oraz urządzeń mobilnych przed wszelkimi rodzajami cyberzagrożeń. Oprogramowanie ESET to umiejętne połączenie wieloletniego doświadczenia i innowacyjności, którego skuteczność potwierdzają międzynarodowe certyfikaty oraz wybór użytkowników w ponad 180 krajach na świecie. Ponadto Rozwiązania ESET cechuje: łatwość w obsłudze, nowoczesny wygląd, a przede wszystkim są nieodczuwalne dla użytkownika.

rozwiązania dla biznesu

Rozwiązania ESET dla biznesu zapewniają najwyższy stopień ochrony urządzeń i serwerów firmowych. Ochrona ESET wdrożona w przedsiębiorstwie chroni sieć poczynając od urządzeń końcowych, w tym moblinych, przez serwery poczty i plików, aż po bramę internetową, bezpieczeństwo obejmuje różne platformy systemowe. Co ważne, antywirus ESET to dla korporacji także szereg usprawnień z zakresu zarządzania ochroną – wszystkie urządzenia zabezpieczysz oprogramowaniem zainstalowanym oraz zarządzanym zdalnie, z poziomu jednej konsoli.


ESET Endpoint Antivirus

Pełna ochrona stacji roboczej przed wszelkimi zagrożeniami czyhającymi w sieci, niezależnie od systemu operacyjnego. Ochrona oparta o technologię LiveGrid pozwala chronić stacje robocze na podstawie reputacji określonej przez całą sieć użytkowników ESET.

ESET Endpoint Security

Zapewnia wszystkie funkcjonalności ESET Endpoint Antivirus, a dodatkowo został wyposażony w dwukierunkowy firewall, kontrolę dostępu do stron www, ochronę przed botnetami i wiele innych funkcjonalności.

ESET Dynamic Threat Defense

Moduł dodatkowej ochrony oferujący usługę sandboxingu w chmurze. Służy do wykrywania nowych, nigdy wcześniej nie występujących rodzajów zagrożeń. Pozwala sprawdzić podejrzane pliki w środowisku poza naszą siecią.

ESET Full Disk Encryption

Dodatkowy moduł do szyfrowania pełnej powierzchni dysku. Dzięki niemu nie musisz się martwić utratą laptopa. Zarządzany z konsoli Lokalnej – ESMC, bądź Chmurowej – ECA.

ESET Endpoint Encryption

Rozbudowane narzędzie do szyfrowania danych firmowych. Pomaga uchronić przed negatywnym skutkiem wycieku danych. Nie musisz martwić się już danymi wysyłanymi w mailach bądź przenoszonych na nośnikach wymiennych. Zarządzaj uprawnieniami szyfrowania, dzięki dedykowanej konsoli.

ESET Secure Authentication

Rozwiązanie do podwójnego uwierzytelniania użytkowników. Potwierdzaj swoją tożsamość telefonem z androidem lub IOS i zwiększ dzięki temu bezpieczeństwo swojej firmy.

ESET Security Management Center

Konsola centralnego zarządzania, instalowana na urządzeniach z systemem Windows lub Linux, umożliwia sprawowanie kontroli nad wszystkimi urządzeniami w sieci z zainstalowanymi rozwiązaniami ESET.

ESET Cloud Administrator

Alternatywna konsola centralnego zarządzania, dla administratorów, którzy nie chcą angażować swoich zasobów pod konsolę lokalną. Umiejscowiona w chmurze i umożliwia kontrolę z każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

ESET Enterprise Inspector

To narzędzie typu Endpoint Detection & Response (EDR), służące do identyfikacji nietypowych zachowań i naruszeń bezpieczeństwa firmowej sieci. Pozwala reagować na zdarzenia, oceniać ich ryzyko, a także podejmować stosowne do sytuacji działania zaradcze. Program w czasie rzeczywistym nadzoruje i ocenia wszystkie czynności wykonywane w sieci, a w razie potrzeby umożliwia podjęcie natychmiastowych działań

Dołącz do grona zadowolonych klientów ESET!

Chcesz przetestować OPROGRAMOWANIE ESET ?