Lider w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ z grudnia 2022 r. dotyczącym platform ochrony punktów końcowych.

JEDNA PLATFORMA – PEŁNA OCHRONA

CrowdStrike to dostawca platformy typu cloud-native, która łączy w sobie oprogramowanie antywirusowe nowej generacji (NGAV), wykrywanie i reagowanie na podejrzane aktywności na punktach końcowych (EDR), analizę cyberzagrożeń i możliwości zarządzania tymi, które zostały już wykryte. Cała funkcjonalność jest dostarczana za pomocą jednego agenta.

Dotyczy systemów operacyjnych Windows, Mac, Linux.

 

dlaczego crowdstrike?

lepsza ochrona

CrowdStrike zapewnia ochronę przed zagrożeniami wszystkich typów – nie tylko malware. Ochrona antywirusowa jest aktywna również jeżeli komputer nie jest połączony z Internetem.

Lepsza wydajność

Dzięki działaniu w chmurze, obciążenie obliczeniowe generowane przez Falcon Prevent jest niemal zerowe dla urządzeń końcowych.

natychmiastowe działanie

Pełna funkcjonalność od razu po uruchomieniu. Bez czasochłonnych konfiguracji, bez aktualizowania sygnatur, bez wykonywania restartów.

produkty, które wchodzą w skład rozwiązania crowdstrike

CrowdStrike Falcon Insight

Rejestruje określone działania na poziomie urządzenia końcowego, umożliwiając administratorom szybkie wykrywanie, badanie i reagowanie na ataki.

CrowdStrike Falcon Prevent

Wyświetla oś czasu wykrytych zdarzeń w postaci drzewa procesów. Te dane zawierają wszystkie szczegóły i kontekst niezbędny do tego, aby w pełni zrozumieć, co dzieje się na urządzeniach końcowych, dzięki czemu administratorzy mogą podejmować odpowiednie działania naprawcze.

CrowdStrike Falcon Device Control

Umożliwia administratorom zarządzanie nośnikami wymiennymi i plikami zapisanymi w pamięci masowej USB oraz ich monitorowanie.

CrowdStrike Falcon Discover

Zapewnia wgląd w środowisko punktów końcowych. Dzięki temu administratorzy mogą wyświetlać informacje o aplikacjach i zasobach – w czasie rzeczywistym i archiwalne.

CrowdStrike Falcon OverWatch

System wyszukiwania zagrożeń działający 24 godziny na dobę. Zespół Falcon OverWatch wysyła administratorom powiadomienia e-mail, gdy tylko pojawi się jakiekolwiek zagrożenie.

CrowdStrike Falcon Search

Umożliwia wyszukiwanie informacji na temat znanych złośliwych programów w celu ochrony środowiska.

CrowdStrike Falcon X

Zapewnia wgląd w Threat Intelligence CrowdStrike, dostarczając administratorom bardziej szczegółowe analizy plików poddanych kwarantannie, niestandardowe wskaźniki istotności wykrytych zagrożeń, dostęp do funkcji wyszukiwania i analizowania złośliwego oprogramowania na żądanie firmy CrowdStrike.

CrowdStrike Falcon Spotlight

Zapewnia funkcję zarządzania lukami w zabezpieczeniach. Wykorzystuje do tego celu narzędzie Falcon Sensor, dostarczając do urządzeń z oprogramowaniem Falcon i pobliskich urządzeń w sieci informacje o poprawkach firmy Microsoft lub aktywnych lukach w zabezpieczeniach.

CrowdStrike Falcon Sandbox

Umożliwia usuwanie złośliwego oprogramowania w sposób kontrolowany, dostarczając szczegółowych raportów o zagrożeniach widocznych w środowisku i pozwalając zebrać dodatkowe dane na temat osób powodujących zagrożenie.

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!