WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA DZIĘKI 7- POZIOMOWEJ OCHRONIE​


Comodo ITSM to wyjątkowo bezpieczne rozwiązanie antywirusowe zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki 7 poziomowej ochronie. Na wyróżnienie zasługuje moduł  dwukierunkowego konfigurowalnego Firewalla oraz opatentowany moduł AntoSandoox. Dzięki Automatycznej piaskownicy  każda nieznana aplikacja jest uruchamiana w środowisku  zwirtualizowanym bez dostępu do systemu fizycznego.  Zapewnia to wysoką skuteczność przed infekcjami  typu Ransomware/ Cryptolocker.


7 POZIOMOWA OCHRONA Comodo ITSM:

Comodo Firewall

Wysoce konfigurowalny firewall odpowiada za filtrowanie pakietów, chroni przed zagrożeniami przychodzącymi i wychodzącymi, oraz włamywaczami i atakami internetowymi.

Comodo Antivirus

Aktywny silnik antywirusowy, który automatycznie wykrywa i eliminuje wirusy, robaki i inne złośliwe oprogramowanie.

Automatyczna piaskownica

Nierozpoznane procesy i aplikacje są automatycznie uruchamiane w środowisku wirtualnym odizolowanym od systemu operacyjnego.

Host Intrusion Protection Systemu (HIPS)

Oparty na zasadach systemu zapobiegania włamaniom, który monitoruje wszystkie działania aplikacji i procesów w systemie i zapobiega jego uszkodzeniu.

Viruscope (analiza behawioralna)

Behavioral monitorowanie wszystkich procesów i wpisów pod względem szkodliwości działania, może odwracać szkodliwe akcje.

File Services Lookup ( ochrona w chmurze )

Usługa odnośnika plików w chmurze (FLS), sprawdza reputacje plików, identyfikuje ja na białej lub czarnej liście.

Web URL Filtering

Zaawansowany interfejs konfiguracji reguły, dzięki reputacji może wykluczyć z komunikacji zagrożone zasoby sieci.

Zaawansowane rozwiązanie antywirusowe i bezpieczeństwa IT dla małej, średniej i dużej firmy:

PATCH MANAGER, CZYLI CENTRALNE ZARZĄDZANIE AKTUALIZACJAMI​

Moduł, który pozwoli Ci zarządzać aktualizacjami i poprawkami zarówno w oprogramowaniu systemowym jak i producentów trzecich.

Zdalny pulpit

Dzięki Comodo możesz nie tylko obserwować kilka stacji na raz, ale także logować się produkcyjnie na stacje i serwery w celu konfiguracji lub pomocy użytkownikowi

Centralny backup

Dzięki integracji z Acronis możesz centralnie zarządzać backupem stacji i serwerów i uruchamiać go w każdej chwili, kiedy tylko będziesz tego potrzebować


główne zalety konsoli comodo

TESTUJ!

chcesz przetestować rozwiązanie Comodo w swojej sieci
i przekonać się o jego skuteczności?