Światowy lider w dziedzinie oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych

Commvault to unikalne oprogramowanie do ochrony i zarządzania danymi. To jedno rozwiązanie, w którym znajdziemy backup i odtwarzanie danych, archiwizację i migrację danych, deduplikację, indeksowanie, klasyfikowanie i wyszukiwanie informacji.

Commvault od wielu lat jest notowany w najwyżej ocenianym Kwadracie Gartnera, a na przestrzeni ostatnich 2-3 lat wysunął się na prowadzenie – zostając niekwestionowanym liderem.

portfolio:

Complete Data Protection

To zintegrowana platforma do skutecznej ochrony danych, obejmuje Commvault Backup & Recovery oraz Commvault Disaster Recovery, jest prosta w obsłudze oraz łatwa w integracji.

Backup and Recovery

Jedno narzędzie do backupu, którym obejmiesz całe środowisko IT w firmie, oferuje maksymalną dostępność danych przy minimalnej złożoności stosowanych narzędzi.

Disaster Recovery

Zapewnia ciągłość działania organizacji, dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu do DR. Orkiestracja, automatyzacja i odzyskiwanie danych niezależnie od źródeł przechowywania danych.

Commvault Activate

Narzędzie all-in-one obejmujące Commvault Data Governance, Commvault File Storage Optimization oraz Commvault eDiscovery & Compliance.

File Storage Optimization

Optymalizuje sposoby i koszty przechowywania danych, pozwala pozbyć się redundancji, obniżyć koszty i minimalizować ryzyko, na które są narażone dane organizacji.

Data Governance

Umożliwia odnajdywanie, zarządzanie i kontrolę nad danymi krytycznymi oraz danymi wrażliwymi.

eDiscovery & Compliance

Odpowiada na zapytania dotyczące regulacji prawnych i zgodności.

Hedvig Distributed Storage

Rozwiązanie nowej generacji typu Software-defined storage (SDS) i zapewnia przewidywalne, wydajne i proste zarządzanie infrastrukturą IT w firmie.

Commvault HyperScale™X

Narzędzie typu all-in-one do przetwarzania, przechowywania i analizy danych na jednej platformie sprzętowej.

Metallic

Zintegrowane rozwiązanie w chmurze, do backupu w modelu BaaS z deduplikacją, jest prosty w adaptacji, obsłudze i w skalowaniu, bez instalacji.

cechy commvault:

SYSTEM DO BACKUPU I ARCHIWIZACJI DANYCH

Wykonuje backupy jak system backupowy, ale dane są w nim przechowywane jak w systemie do archiwizacji - i możliwy jest do nich natychmiastowy dostęp (przy zachowaniu separacji pomiędzy backupami)

KOMPRESJA I DEDUPLIKACJA DANYCH

Wykonuje je jednocześnie, co powoduje znaczne zmniejszenie objętości dyskowej przechowywanych danych. Wbudowana deduplikacja nie wymaga dedykowanych, sprzętowych akceleratorów i może być realizowana zarówno na celu, jak i na źródle danych.

ZAAWANSOWANE PRZESZUKIWANIE

Umożliwia przeszukanie repozytorium danych i wskaże szukane pliki lub dane. Dodatkowo, możliwe jest także indeksowanie zawartości plików i przeszukiwanie zawartości serwerów, baz danych lub stacji roboczych, będących źródłem danych do backupu.

INTEGRACJA Z MACIERZAMI

Oprogramowanie CommVault integruje się ze wszystkimi macierzami wiodących producentów i zdecydowaną większością pozostałych dostawców. Integracja ta jest tak ścisła, że pozwala wykonywać kopie migawkowe z użyciem mechanizmów macierzowych, następnie montowanie tych migawek i wykonywanie z nich backupów - a to wszystko przy spójnych danych.

WIRTUALNE DANE W FIZYCZNYM BACKUPIE

Umożliwia odtwarzanie pojedynczych plików z backupowanych środowisk wirtualnych. Jego integracja ze środowiskami wirtualnymi daje możliwość, np. wykrywania nowych maszyn wirtualnych i automatycznego przypisywania polityk backupowych.

BACKUP W CHMURACH

CommVault jest w stanie wykonać backupy do chmury, w chmurze, pomiędzy chmurami jak i z chmury do środowiska fizycznego.

BACKUP A RODO

Możliwość szyfrowania i ścisłej granulacji dostępów do przechowywanych danych (do danych może dostać się wyłącznie osoba uprawniona).

DOSTĘP DO DANYCH BEZ KOMPUTERA

Możliwość udostępnienia danych użytkownika z backupu i dostania się do plików przez przeglądarkę jak i przez klienta na urządzeniu mobilnym.

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!