BEZPIECZNY BIZNES Z DELL

Webinar online poświęcony produktom DELL

8.06.2020

Agenda

12.00-12.30

DLACZEGO B&B ? - Kilka słów o nas
Michał Dróżdż B&B

12.30-13.30

Rozwiązania DellEMC w dobie cyfrowej transformacji
Bogusław Porada - Arrow

13.30-14.00

Dell EMC VXRAIL - technologia przyszłości
Artur Walaszek - Arrow

Agenda

12.00-12.30

DLACZEGO B&B ? - Kilka słów o nas​
Michał Dróżdż - B&B

12.30-13.30

Rozwiązania DellEMC w dobie cyfrowej transformacji
Bogusław Porada - Arrow

13.30-14.00

Dell EMC VXRAIL - technologia przyszłości
Artur Walaszek - Arrow

BEZPIECZNY BIZNES Z DELL

Webinar online poŚwięcony produktom DELL

8.06.2020

Dlaczego B&B ? - kilka słów o nas

Firma B&B istnieje już od kilkunastu lat. W gronie naszych klientów są polskie firmy, a także instytucje publiczne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy najlepsze rozwiązanie w zakresie serwowanych przez nas usług.
Arrow ECS dostawca technologii wspierający rozwój wydajnych, praktycznych i kompleksowych rozwiązań informatycznych łączycych różne technologie w celu zaspokojenia sprecyzowanych potrzeb biznesowych. W ofercie znajdują się systemy, które w pełny sposób prezentują rozwiązania pamięci masowych, zabezpieczeń infrastruktury oraz oprogramowania w złożonym środowisku IT
Dell EMC to największe na świecie prywatne przedsiębiorstwo informatyczne, oferujące najwyższej klasy produkty dla klientów biznesowych wraz z ich obsługą i wsparciem. Dell EMC dostarcza podstawową infrastrukturę organizacjom, które chcą budować swoją cyfrową przyszłość, przekształcić dział informatyczny oraz chronić najważniejsze zasoby, jakimi są dane.

serwery powerEdge

Skalowalne i wydajne serwery do montażu w szafie serwerowej, które pasują do każdego środowiska IT, zapewniając dużą wydajność obliczeniową.

Macierze dell storage sC

Zautomatyzowane rozwiązania pamięci masowej — hybrydowe i oparte na pamięci flash — oferują nowoczesne architektury oraz wydajność po przystępnej cenie dla organizacji dowolnej wielkości

DELL EMC VXRAIL

Hiperkonwergentne urządzenie dla środowiska VMware

 

Urządzenia z rodziny Dell EMC VxRail Appliance upraszczają wdrażanie aplikacji zwirtualizowanych. Dzięki wdrożeniu szybszemu o 73%1 w porównaniu z tradycyjną infrastrukturą rozwiązanie VxRail daje dostęp do ciągłych innowacji wprowadzanych na platformach Dell EMC PowerEdge i VMware Virtual SAN. Umożliwia to przewidywalny rozwój środowiska VMware przy niższym łącznym koszcie użytkowania przy zwrocie z inwestycji sięgającym aż 619%1 w okresie pięciu lat.

Kontakt

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​
Godziny otwarcia biura - 8:00-16:00
Godziny pracy wsparcia – całodobowo