lider w dziedzinie zintegrowanych infrastruktur fizycznych
i oprogramowania

APC

To marka firmy Schneider Electric, która oferuje niezawodne
i innowacyjne rozwiązania, pomagające w utrzymaniu zasilania i przepływu danych.

produkty i usługi firmy apc:

Rozwiązania dla biznesu:

Edge computing - brzegowe przetwarzanie danych

Jest uzupełnieniem chmury w hybrydowym środowisku IT, wykorzystuje rozproszone, miniaturowe centra przetwarzania danych na brzegu sieci, dzięki czemu dane są przetwarzane bliżej miejsca ich generowania.

Miniaturowe centra przetwarzania danych EcoStruxure

To kompletne rozwiązania IT łączące w sobie zasilanie, chłodzenie, bezpieczeństwo i monitorowanie w zamkniętym systemie szaf. Dzięki oprogramowaniu i usług EcoStruxure IT, użytkownicy mogą zdalnie monitorować i zarządzać systemem.

pomieszczenia sieciowe

Wytrzymałe szafy umożliwiające efektywne wykorzystanie przestrzeni i zapewniające swobodny przepływ powietrza. Szafy te ułatwiają także instalowanie przełączników i serwerów oraz gęste prowadzenie kabli, a przy tym zapewniają szybki dostęp do wszystkich urządzeń.

serwerownie

To skalowalne i adaptowalne rozwiązania dla fizycznej infrastruktury pomieszczeń IT zawierających od 1 do 5 szaf. Obejmują komponenty zasilania, chłodzenia, szafy serwerowe, systemy zabezpieczeń i zarządzania, które zostały zaprojektowane do współdziałania w zintegrowanej infrastrukturze serwerowni, pod nadzorem oprogramowania zarządzającego.

małe i średnie centra danych

Składniki infrastruktury fizycznej centrum danych są solidnym i bezpiecznym fundamentem gotowym na przyszły rozwój i adaptację do zmiennych potrzeb. Firma APC oferuje kompletną gamę usług przydatnych w ocenie, planowaniu, projektowaniu, budowaniu i eksploatacji centrów danych.

Zasilanie przemysłowe

Firma Schneider Electric jest wiarygodnym doradcą dla instytucji i firm z sektora przemysłowego i infrastrukturalnego, które poszukują rozwiązań zasilania i chłodzenia o wysokiej jakości — wszędzie tam, gdzie liczy się dostępność zasilania, efektywność energetyczna i ciągłość pracy systemów.

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!