Znana i ceniona marka produkująca głównie wyświetlacze o różnych parametrach i designie, nieprzerwanie wprowadzająca kolejne innowacje.

W swojej ofercie posiada urządzenia domowe, biurowe, profesjonalne i gamingowe; zarówno tańśze, jak i z wyższej półki. 

CECHY PRODUKTÓW

Przekątna ekranu

Firma AOC produkuje najmniejsze monitory o przekątnej wynoszącej 21,5 cala, odpowiednie do wyposażenia nawet niewielkich stanowisk, po monitory dla profesjonalistów o przekątnej sięgającej nawet do 49 cali.

rOZDZIELCZOŚĆ ekranu

AOC posiada w swojej ofercie ekrany o rozdzielczości Ultra HD (3840x2160), a także szeroki wybór standardowych monitorów Full HD (1920x1080). Podświetlenie matrycy, które oferuje producent to od 200 do 550 nitów.

Technologia wykonania matrycy

Firma AOC produkuje monitory z matrycami TN (Twisted Nematic)- jest to podstawowy wybór, który zapewnia dobrą jakość obrazu, wystarczającą przy wielu zastosowaniach biurowych; IPS, która gwarantuje bardzo dobre wrażenia z oglądania dzięki wyrazistym i realistycznym odwzorowaniu barw oraz VA (Vertical Alignment)- dzięki której ekran będzie wyświetlał głębszą czerń i wyższy kontrast; zapewnia też żywszy i jaśniejszy obraz.

podział PRODUKTÓW

profesjonalne

Monitory o wysokiej rozdzielczości, dokładnym odwzorowaniu barw oraz z imponującym zestawem zaawansowanych funkcji dedykowane głównie wymagającym profesjonalistom.

minimalistyczny design

Są to wydajne monitory o unikalnym i wpadającym w oko wzornictwie, tworzone z myślą o zwracających uwagę na styl użytkownikach domowych. 

Ergonomiczne

Standardowe monitory do zastosowań biurowych, spełniające wymogi ważnych norm z zakresu sprawności energetycznej. Znaczna ich część posiada opcje pełnej ergonomicznej regulacji.

seria agon oraz aoc gaming

To monitory dedykowane zawodowym graczom, które wyróżniają się błyskawiczną pracą, unikalnym wzornictwem oraz funkcjami opracowanymi specjalnie dla graczy komputerowych. 

dlaczego warto?

długa gwarancja z możliwością przedłużenia

dobre parametry

rozsądny poziom cenowy

wiele pozytywnych opnii, recenzji oraz testów

Jesteś zainteresowany Oferowanym rozwiązaniem ?

Telefon: +48-500-413-313
Email: biuro@b-and-b.pl
ul. walentego roździeńskiego 2a
41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE​

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Zapraszamy na stronę producenta!